You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

גביע המדינה ילדים א ע"ש דוד שוויצר ז"ל

סיבוב
תאריך
משחק
אצטדיון
שעה
תוצאה
הארכה
ב.הכרעה
ילדים א סבב ב
ב 26-09-2021
בקעת הירדן-מכבי כפ"ס
בקעת הירדן 10:30
ב 29-09-2021
בית"ר טוברוק-עמק חפר
בית"ר טוברוק 08:30
ב 29-09-2021
הפועל י-ם-עליה כפ"ס
הפועל י 09:00
ב 29-09-2021
הפועל אשקלון-מ.ת"א צ'
הפ' אשקלון 09:00
ב 29-09-2021
מ.ס אשדוד-הוד השרון
מ.ס אשדוד 10:30
ב 29-09-2021
שמשון ת"א-קדימה צורן
שמשון ת"א 10:45
ב 29-09-2021
מכבי נהריה-מכבי פ"ת
מכבי נהריה 11:00
ב 29-09-2021
מ.חיפה מיכאל-הפועל ראשל"צ
מ.חיפה מיכאל 11:00
ב 29-09-2021
הפועל יוקנעם-הפועל חיפה
הפועל יוקנעם 11:00
ב 29-09-2021
הפועל ב"ש-בית"ר חיפה
הפועל ב"ש 11:00
ב 29-09-2021
הוד השרון2-בני סכנין
הוד השרון2 11:00
ב 29-09-2021
בית"ר י-ם צפון-מכבי נתניה
בית"ר ירושלים 11:30
ב 29-09-2021
נוה יוסף-הפועל הרצליה
נוה יוסף 12:30
ב 29-09-2021
הפועל כפ"ס-כפר יונה
הפועל כפ"ס 12:45
ב 29-09-2021
מכבי יבנה-ראשון מערב
מכבי יבנה 13:15
ב 29-09-2021
קרית חיים-מכבי ת"א
קרית חיים 14:00
ב 29-09-2021
הפועל ת"א-שיכון המזרח
הפועל ת"א 14:05
ב 29-09-2021
קרית אתא-בני יהודה
קרית אתא 14:15
ב 29-09-2021
גדנע ת"א-קרית אתא2
גדנע ת"א 14:30
ב 29-09-2021
הפועל כפ"ס-מכבי אשקלון
הפועל כפ"ס 14:35
ב 29-09-2021
ע.כרמיאל-רמות מנשה
ע.כרמיאל 15:00
ב 29-09-2021
גני תקווה-הפועל חיפה
גני תקווה 15:00
ב 29-09-2021
הפועל ר'ג צ'-מכבי ב"ש
הפועל ר'ג צ' 15:10
ב 29-09-2021
בית"ר י-ם-מעגן מיכאל
בית"ר י 15:30
ב 29-09-2021
מ.חיפה גולד-מכבי יפו
מ.חיפה גולד 16:00
ב 29-09-2021
ס. נס ציונה-מטה אשר
ס. נס ציונה 16:00
ב 29-09-2021
מכבי פ"ת צ'-הפועל ר"ג
מכבי פ"ת צ' 16:30
ב 29-09-2021
רובי שפירא-ירמיהו חולון
רובי שפירא 17:00
ב 29-09-2021
עירוני נשר-עירוני בקה
עירוני נשר 17:00
ב 29-09-2021
הפועל רעננה-הפועל ת"א צפון
הפועל רעננה 17:05
ב 29-09-2021
אור יהודה-מכבי הרצליה
אור יהודה 18:00
ילדים א סבב א
א 02/09/2020
מכבי יבנה "צו פיוס" - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס"
מכבי יבנה "צו פיוס" - מכבי שעריים רחובות "צו פיוס" 16:30
א 02/09/2020
בית"ר ת"א בת ים - מ.ס. אשדוד אבירם "צו פיוס"
בת ים אימונים 3 17:00
א 02/09/2020
מ.ס. הפועל לוד "צו פיוס" - הפועל ת"א 'ערן הרינג'
לוד סנטטי חדש 17:00
א 03/09/2020
מכבי פ"ת צפון - מ.ס פרדס חנה כרכור "צו פיוס"
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 09:00
א 03/09/2020
הפועל מטה אשר 2 - מכבי ב"ש "צו פיוס"
עין המפרץ נעמן 11:45
א 03/09/2020
הפועל כפ"ס שלמה - אגודת ספורט נורדיה ירושלים "צו "צו פיוס"
כפר סבא אימונים תחתון (סנטטי) 12:30
א 03/09/2020
מועדון כדורגל קרית חיים "צו פיוס" - הפועל קרית אונו
קרית חיים בית נגלר מזרחי (אתוס לשעבר) 13:00
א 03/09/2020
הפועל מטה אשר "צו פיוס" - הפועל בארי אשכול
עין המפרץ נעמן 14:00
א 03/09/2020
מ.ס. קדימה צורן - מ.כ.ע אריאל "צו פיוס"
קדימה 14:50
א 03/09/2020
מ.ס. שיכון המזרח "צו פיוס" - מ.כ. מועצה איזורית יואב "צו פיוס"
ראשון לציון שיכון המזרח 15:00
א 03/09/2020
מכבי ע. כפר יונה "צו פיוס" - מ.ס. טירה
בת חפר יישוב 15:00
א 03/09/2020
מכבי חיפה גולדשנפלד - מכבי עירוני עמישב פתח תקוה אלי "צו פיוס"
נהלל 15:00
א 03/09/2020
הפועל מיתר "צו פיוס" - הפועל רעננה
באר שבע רייסר 4 סינטטי 15:30
א 03/09/2020
הפועל עירוני כרמיאל - מועדון ספורט כדורגל הפועל קרית ים "צו פיוס"
כרמיאל 16:15
א 03/09/2020
מכבי רחובות "צו פיוס" - הפועל ראשל"צ ויימן
רחובות מרמורק וייסגל סינטטי 16:30
א 03/09/2020
בני סכנין - הפועל לב השרון
סכנין אימונים סינטטי 16:45
א 03/09/2020
בית"ר גן יבנה - מכבי עמק חפר
גן יבנה 16:45
א 04/09/2021
הפועל מ.ס חבל מודיעין - הפועל הרצליה ע.
כפר בן שמן 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
הפועל ראשון לציון מערב - מועדון ספורט רמלה
ראשון לציון סופרלנד מערבי-סנטטי. 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
ס. נס ציונה - הפועל ניר רמת השרון
נס ציונה סנטטי מרגולין 1 08:30 0-4 - -
א 04/09/2021
בית"ר חיפה - הפועל נוף הגליל
חיפה אבי רן 2 08:30 2-2 2-2 0-3
א 04/09/2021
מכבי ע.ק. אתא - מ.ס. רשת מתנ"סים טבעון
קרית אתא 08:30 1-4 - -
א 04/09/2021
בית"ר ע.מעלה אדומים - גדנע ת"א עודד
מעלה אדומים אצטדיון טוטו 09:00 2-0 - -
א 04/09/2021
הפועל כפר שלם - מועדון כדורגל מכבי אשקלון
תל אביב ספורטק דרום 2 סינטטי 09:15 1-1 1-1 4-3
א 04/09/2021
הפועל חיפה שרון - הפועל הרצליה ע. מערב
קרית חיים בית נגלר מערבי (אתוס לשעבר) 09:30 1-7 - -
א 04/09/2021
בית"ר י-ם - עירוני מודיעין 2
ירושלים בית וגן 1 תחתון 09:30 0-7 - -
א 04/09/2021
מכבי חיפה מיכאל - הפועל ניר רמת השרון מרכז
נהלל 09:30 0-11 - -
א 04/09/2021
בני יהוד - הפועל ב"ש
יהוד ק.סביונים 09:30 8-0 - -
א 04/09/2021
הפועל לב השרון 2 - מכבי נתניה
קדימה 10:30 21-0 - -
א 04/09/2021
מ.כ. נוה יוסף - בני אילת 2
חיפה אבי רן 10:30 0-9 - -
א 04/09/2021
מ.כ. חולון ירמיהו - הפועל חדרה
אזור 10:30 1-1 1-1 2-3
א 04/09/2021
הפועל מחנה יהודה מוטי גריזים - הפועל ר'ג צפון
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 10:45 3-1 - -
א 04/09/2021
מכבי ת"א שלמה - איחוד בני שפרעם
תל אביב קרית שלום סינטטי 11:00 0-10 - -
א 04/09/2021
הפועל ק"ש - א.ס. רמת אליהו
קרית שמונה סנטטי חדש 11:00 1-3 - -
א 04/09/2021
מ.כ.ע. אור יהודה - מכבי אחי איכסל
אור יהודה 11:00 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
מ.כ. מכבי אשדוד - הפועל כפ"ס
אשדוד סנטטי 11:15 1-3 - -
א 04/09/2021
מ.ס. צעירי טייבה - בני יהודה ת'א
טייבה 11:45 5-0 - -
א 04/09/2021
מ.כ. חולון ירמיהו 2 - הפועל תל אביב צפון
אזור 12:15 9-0 - -
א 04/09/2021
הפועל כפר קאסם שועאע( - מכבי יפו קביליו ברוך ברוך
כפר קאסם עליון סינטטי 12:30 0-0 0-0 0-0
א 04/09/2021
מכבי צור שלום ק. ביאליק - הפועל הוד השרון
צור שלום 13:05 9-1 - -
א 04/09/2021
הפועל ר"ג אייל הלפרין - מ.ס. כפר קאסם
רמת גן רמת השקמה 15:25 0-3 - -
א 04/09/2021
מכבי בני ריינה - הפועל חיפה
מגדל העמק 16:00 6-0 - -
א 04/09/2021
מכבי שוהם - הפועל עירוני בקה אל גרבייה
שוהם 16:15 3-1 - -
א 04/09/2021
ע. מודיעין - מכבי הרצליה
מודיעין חדש סינטטי 16:30 7-0 - -
א 04/09/2021
הפועל י-ם - הפועל פ"ת לבנדה אבי
ירושלים בית וגן 1 תחתון 16:30 1-3 - -
א 04/09/2021
מ.ס. איחוד דרום השרון - מ.ס. חיפה רובי שפירא
ירחיב 16:30 3-2 - -
א 04/09/2021
מ.כ. גני תקווה - הפועל עפולה
וולפסון 2 17:00 4-2 - -
א 04/09/2021
מכבי כפר סבא - מכבי ע. ג'ת אלאהלי
כפר סבא קפלן 17:00 0-5 - -
א 04/09/2021
הפועל רמות מנשה מגידו - אהלי טמרה
רמות מנשה 17:00 1-7 - -
א 04/09/2021
שמשון ת"א - מכבי אחי נצרת
פתח תקוה מושבה אימונים סנטטי 17:00 1-4 - -
א 04/09/2021
מ.ס. ב"ש "צו פיוס" - מכבי ת"א "ברוך עזרתי"
באר שבע רייסר 1 סינטטי 20:15 9-0 - -
א 05/09/2021
מכבי הרצליה 2 צפון "צו פיוס" - הפועל בקעת הירדן
הרצליה משק אימונים 16:00 6-0 - -
א 05/09/2021
הפועל ע.ס מבשרת ציון - הפועל מעגן מיכאל "צו פיוס"
מבשרת ציון 16:30 4-1 - -
א 05/09/2021
בית"ר חיפה 2 - מכבי ע. קרית אתא 2
חיפה אבי רן 2 17:00 3-1 - -
א 05/09/2021
מ.ס בני יפו אורתודוכסים - הפועל הוד השרון 2 "צו פיוס"
צעירי יפו 17:15 6-0 - -
א 05/09/2021
עירוני נשר - אגודת ספורט אשדוד "צו פיוס"
נשר איצטדיון 17:30 0-1 - -
א 05/09/2021
מכבי עמק חפר אברהם "צו פיוס" - מ.כ. מכבי נהריה "צו פיוס"
בת חפר יישוב 19:30 1-0 - -
א 09/09/2021
הפועל אשקלון - הפועל עכו אסף "צו פיוס"
אשקלון אימונים-3 17:00 4-6 - -
א 09/09/2021
הפועל יוקנעם - הפועל חדרה מערב "צו פיוס"
יוקנעם 17:00 1-2 - -