You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

שוב לוקחים צעד אחורה

שיתוף כתבה

שוב לוקחים צעד אחורה

בהתאם להנחיות משרד התרבות והספורט, ההתאחדות לכדורגל מודיעה על מגבלות באימונים ועל דחייה אפשרית של פתיחת העונהץ

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

אם חשבנו שתנופת הטורנירים שנערכו בשבועיים האחרונים מצליחה להחזיר את הכדורגל שלנו לתלם, הרי לנו בשורות לא שמחות בלשון המעטה. ע"פ הודעה שהוציאה ההתאחדות לכדורגל, שוב חוזרים למצב של מגבלות על מגע באימונים וכעת לא ברור מתי תיפתח העונה. להלן הודעת ההתאחדות לכדורגל: "לאור גל הקורונה האחרון, פרסם משרד הספורט הנחיות לגבי פעילות ילדים ונוער במסגרת התנהלות כל איגודי הספורט ברחבי הארץ. לצערנו ובהתאם לאמור לעיל, אנו נאלצים לדחות בשלב זה את המשך פעילות טורנירי הקיץ המתנהלים בימים אלה. להלן עיקרי הנחיות נכון למועד מכתבנו זה: 1 .מותרת פעילות עם מגע באימונים לשחקנים עד קבוצת גיל טרום א'. 2 .אימונים ללא מגע מותרים מקבוצת גיל ילדים ג' ומעלה בקפסולות של 50 איש על מגרש שלם לרבות צוות מקצועי. 3 .יש לשמור על הנחיות התו הסגול כפי שפורסמו על ידי משרד הבריאות. 4 .כניסת קהל אסורה. מצ"ב הנחיות משרד הספורט מיום 20.07.27. נציין כי בשלב זה ליגת העל לנוער הוחרגה מההוראות המפורטות לעיל והנחיות בעניין זה יצאו בנפרד. למרות האמור לעיל, אנו פועלים במלוא המרץ מול משרדי הבריאות והספורט על מנת לאפשר פעילות כדורגל לילדים ונוער ובמטרה לקיים פעילות תחרותית מסודרת. אנו מקווים שנוכל למצוא את הדרך לפתוח את עונת המשחקים 21/20 כסדרה. במידה ויהיה שינוי בהנחיות נעדכנכם בהקדם. בכל שאלה או הבהרה ניתן לפנות למחלקת הנוער או המחלקה הרפואית".

אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל: "אני מברך על הבשורות החיוביות בתקופה בה אנו עושים מאמצים אדירים להבטיח עד כמה שניתן פעילות מלאה בכלל הליגות. שר הספורט, יחד עם הגורמים הרלוונטיים במשרד הבריאות, מבין את החיוניות בקיום הליגות והוא שותף אמיתי למאמצים שלנו. השר, כמו גם אנשי משרדו, קשובים למצוקה ומסייעים לנו במציאת פתרונות יצירתיים ואפקטיביים, ששומרים על האיזון הנכון בין שמירה על הבריאות בצד קיום שגרת ספורט. עמדתנו כי ליגת העל לנוער היא בעלת מאפיינים מקצועניים זכתה לאוזן קשבת ולפיכך תתאפשר פתיחתה בהתאם למתווה שאושר לליגות המקצועניות. זה כמובן יחייב את בעלי התפקידים והשחקנים בליגת העל לנוער לגלות אחריות גדולה כדי להבטיח את התנהלותה באופן סדיר. ההתאחדות תמשיך בימים הקרובים לפתח פורמטים שונים לכלל הליגות, כחלק מההתמודדות עם משבר הקורונה וההיערכות למגוון תרחישים".אוהד בק - אימון מנטלי באזור גוש דן וירושלים

כל כדורגלן חולם להביא את היכולות הגבוהות שהוא מציג באימון ישירות לרגע האמת בשבת, כי כישרון כבר יש לך, אז מה חסר? אני אוהד בק, מאמן מנטלי המתמחה בהבאת היכולות מהאימון למשחק, ניסיון של כ-8 שנים כשחקן וכאיש צוות במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, מאסטר ב-NLP ומאמן מנטלי מטעם האונ' הפתוחה. בתהליך איתי נעבוד על המרכיבים שיביאו אותך להצלחה: נבנה ביטחון עצמי חזק, נפתח חוסן מפני מתחים ופחד מכשלונות, ובעיקר – נגיע יחד לפריצת דרך שאפילו לא חלמת עלייה. 

 

לפרטים: טלפון: 054-4968724. להמלצות מצד שחקני בית"ר ירושלים - הקליקו כאן , לערוץ היוטיוב שלי - הקליקו כאן, לערוץ הפייסבוק שלי -הקליקו כאן, לערוץ האינסטגרם שלי - הקליקו כאן .

 

 

שוב לוקחים צעד אחורה
מתחילים עונה ללא עיכובים

מתחילים עונה ללא עיכובים

חדש באתר

בתום ישיבה עם הנוגעים בדבר החליטה הנהלת ההתאחדות לכדורגל, שנכון לעכשיו שעונת 20/21 תצא במועד המקורי.

מהקווים באהבה - סהר גרינברג

מהקווים באהבה - סהר גרינברג

חדש באתר

פינת המאמנים שלנו שמחה לארח את סהר גרינברג, מאמן כדורגל ואיש חינוך, שעומד בראש תוכנית מנהיגות משמעותית בכדורגל.

גביע הטוטו - לאומית, ברכת בכורות

גביע הטוטו - לאומית, ברכת בכורות

חדש באתר

חגיגת כיבוש שערי בכורה שחקנים, ששיחקו בעונה שעברה בליגת העל לנוער. מור קקון כבש צמד במשחק הניצחון של הפועל נוף הגליל על ...