You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

קביליו יפו מבכה את מותו של מנהל מחלקת הנוער

שיתוף כתבה

קביליו יפו מבכה את מותו של מנהל מחלקת הנוער

ביום רביעי בערב הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה אבי חמו - מנהל מחלקת הנוער המסור של קביליו יפו. התגובות המרגשות מסבירות עד כמה האיש היה נכס יקר למחלקת הנוער.

 

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

עצוב במחלקת הנוער של קביליו יפו. אם לא די בפגרה הממושכת מפעילות, הרי שביום רביעי בערב התבשרו אנשי המחלקה על בשורה קשה ועצובה מאוד. אבי חמו, מנהל מחלקת הנוער בהתנדבות מזה שנים רבות, הלך לעולמו לאחר מאבק במחלה קשה, כשהוא מותיר אחריו משפחה ענפה, אישה, ילדים ונכדים. אבי חמו הוא למעשה מבוניה של מחלקת הנוער של קביליו יפו, שהצליחה למרות הרבה קשיים לקום מאפס, לצמוח, לזכות ביציבות בליגות השניות בשנתוני נוער, נערים א' ונערים ב' ולקדם שחקנים לקבוצת הבוגרים.

ביום שישי האחרון, לפני פתיחת המשחק בין קבוצת הבוגרים של קביליו יפו לבית"ר נורדיה ירושלים, נערכה דקת דומיה המלווה במחיאות כפיים לזכרו של המנוח, בהשתתפות שחקני הקבוצות והאוהדים שהיו מחוץ למגרש. 


להלן תגובות שליקטנו מרחבי הרשת:

תגובה רשמית של המועדון: "מועדון הכדורגל מכבי קביליו יפו ומחלקת הנוער מרכינים ראש. בצער רב אנו מודיעים על לכתו בטרם עת של אבי חמו. איש גדול עם לב ענק שמחלקת הנוער הייתה בראש מעייניו וכל ילד וילד וכל שחקן ושחקן במחלקה היה בשבילו עולם ומלואו . אבידה גדולה למועדון ולמחלקה. יהי זיכרו ברוך".

ארז כרמלי, עוזר המאמן בקבוצת הנוער: "אבי חבר אמיתי ואיש יקר. זכיתי ואהבתי לעבוד איתך ולצדך. מותך מותיר חלל ענק במורשת בעשיה ובתרומה שלך למען האנשים שעבדו ושיחקו במחלקת הנוער המצויינת של מכבי קביליו יפו. יהי זכרך ברוך ונשמתך תנוח בעדן".

יורם אברהם - מאמן קבוצת הנוער לשעבר: "הייתה לי הזכות לעבוד במחלקת הנוער עם אבי - איש משכמו ומעלה. כל ילד וילד היה עולם ומלואו. לבי בוכה מרגע שהודיעו לי על לכתו. רק לפני שבוע שלח לי הודעה, שהוא מרגיש יותר טוב. עולם אכזר. נשמתו עדן".

פאיז אבו לשין - מאמן במחלקת הנוער של האורתודוכסים בני יפו: "אבי, קשה לדבר עליך בלשון עבר. הייתה לי הזכות להכיר אותך - איש יקר מאוד ללב, קשה לרשום מילים עד כמה אבי היה בן אדם עם לב זהב, תמיד עם חיוך, תמיד אופטימי, תמיד עוזר. עשה המון למעון מחלקת הנוער. כואב הלב, חבר יקר, נשמתך בגן עדן".

אוהד הקבוצה ג'ו ניסימוב, סמנכ"ל עיריית הרצליה: "בלב שבור קיבלנו הודעה מצערת ביותר על לכתו של חברינו, אחינו לדרך - אבי חמו, שהקדיש את העשור האחרון בחייו לטיפוח קידום ותחזוק מחלקת הנוער שלנו. אין מילים שיכולות להכיל את מה שאבי תרם למועדון מכבי יפו בכלל ולמחלקת הנוער בפרט. אבי נאבק במחלה עד כלות.  תהיה מורשתו של האדם היקר, הצנוע ,המשקיע, האוהב, המכיל והתומך הזה, נר לרגלינו. יהי זכרו ברוך".

הארגון החברתי מוקד יפו: "אבי הוא אבדה גדולה לעולם החינוך. גישתו לנערים ולצעירים היו לא רק בפן המקצועי. אבי היה איש חינוך בכל רמ"ח איבריו שפעל ברגישות ובמחויבות אינסופית. דרך הכדורגל חינך לערבות הדדית, לעבודת צוות והאמונה ביכולות האישיות. אבי ראה כל נער ואת עולמו ונהג כאילו היו ילדיו שלו. המורשת שלו תשאר איתנו. אנו מוסרים למשפחת חמו את תנחומנו. ברוך דיין האמת. מוקד הקליטה ובשם ליגת מסא"י יפו , קבוצת הילדים ונוער".

צוות אתר "וולה" מדציע לאבי חמו על פועלו, משתתף בצער משפחת המנוח ובצער משפחת מועדון הכדורגל קביליו יפו.

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

חדש באתר

את הכתבה הזו אסור לכם להחמיץ. עורכי הדין שי אבני ושחר גרינברג עונים על שאלות שנוגעות להווה ולעתיד של כל כדורגלן צעיר – ב...

נערים ג' - מרכז, תל אביב כתומה

נערים ג' - מרכז, תל אביב כתומה

חדש באתר

בני יהודה זכתה בניצחון מרשים 2:4 במשחק הדרבי מול קבוצת הדרום של הפועל. סיקור המשחק ותגובת המאמן המנצח, בכתבה הבאה.

ילדים ב' - שרון, אור גדול ברעננה

ילדים ב' - שרון, אור גדול ברעננה

חדש באתר

הפועל רעננה זכתה בניצחון 1:4 במשחק מול הפועל חדרה, שהוכרע עם שני שערים בארבע הדקות האחרונות. אורי בן לולו הצטיין עם שלוש...