You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

פותחים את הלב ומגייסים רגל לבן ממן

שיתוף כתבה

פותחים את הלב ומגייסים רגל לבן ממן

בן ממן, קשרה של קבוצת שנתון 2003 של בית"ר טוברוק, איבד את רגלו השמאלית בתאונת דרכים בחודש נובמבר. הנכם מתבקשים להירתם למאמץ לגיוס סכום, שיאפשר רכישת פרוטזות לשחקן.

מאת: מערכת האתר (כתבה זו עלתה לראשונה בחודש נובמבר 2020)

בימים האחרונים שמנו דגש על הצד התחרותי, הבאנו סיקורים של משחקי גביע של קבוצות משנתוני החטיבה הצעירה, אך כעת אנו עושים "קאט" לטובת עניין הרבה יותר חשוב - עניין רפואי, עניין קריטי - עזרה לרכישת פרוטזה לבן ממן, בן 17 מנתניה, ששיחק כקשר שמאלי בקבוצת שנתון 2003 של בית"ר טוברוק, שבעונה שעברה שיחקה במחוז שרון של שנתון ילדים א'. בן ממן, שעבד כשליח פיצה, נפצע לפני שבועיים בתאונת דרכים ועבר פגיעה רב מערכתית, שהכריחה את קטיעת רגלו השמאלית - הרגל הדומיננטית שלו על כר הדשא, רגל שעמה בישל שערים רבים ובכל אחת משלוש העונות ששיחק בקבוצתו כבש סך דו ספרתי של שערים. את העונה שעברה, שהייתה מקוצרת מאוד, סיים עם 17 שערים והוא יועד להשתלב בקבוצת הבוגרים של המועדון בליגה ג', מתוך מחשבה שלאחר העונה זו יוכל להשתלב בהצלחה בקבוצת הנוער בליגת העל. לעת עתה, מאושפז השחקן בבית החולים תל השומר, במחלקת שיקום, כשהוא מתמודד עם פגיעה רב מערכתית קשה.

במועדון הכדורגל של בית"ר טוברוק מבטיחים לעמוד לצידה של המשפחה. ג'ניה פלדמן, שאימן את בן ממן בשלוש העונות בטוברוק, לא חסך בשבחים לממן והביע את כאבו על הפציעה: "רגלו השמאלית של בן בלטה בעיני עוד בביה״ס לכדורגל, בעקבות זאת העלתי את בו לקבוצת ליגה. בזכות רגלו השמאלית הבקיע הרבה שערים וסחב את קבוצתו על כתפיו. אין בי שום ספק שבן יהיה חסר לי בתור שחקן ובתור הדמות האחראית שמשפיעה רבות על הקבוצה. בן התאפיין בתור שחקן מעולה ,חבר נאמן ואוזן הקשבת של חבריו לקבוצה. אנחנו נרצה שהוא ימשיך איתנו בצוות של המועדון, כי הוא חשוב מאוד לכולנו".

בהנהלת בית"ר טוברוק מבהירים שהם מחויבים להיות לצד השחקן ומשפחתו:  "מועדון הכדורגל בית״ר טוברוק כואבים ומשתתפים בצערכם על פציעתו הקשה של בן ממן שנפצע בתאונת האופנוע. בן פעיל אצלנו במועדון כבר 5 שנים, כאשר מאמנו קידם אותו מביה״ס לכדורגל לקבוצת ליגה. עם השנים בן שיפר את עצמו והתקדם מקצועית. בעונה שעברה בן היה קפטן קבוצת נערים א׳2 וסיים כמלך שערי הקבוצה עם 16 שערים ועוד שער בגביע המדינה.העונה בן עלה לקבוצת בוגרים במטרה להתקדם מבחינה מקצועית .כבר בחודש הראשון של האימונים השתלב בן בצורה יוצאת דופן.ללא ספק המקרה השפיע על הקבוצה והחברים הקרובים של בן מזה 5 שנים.אנו מתכוונים ללוות את בן בזמן השיקום ולהעניק לו ולמשפחתו עזרה ותמיכה בכל הקשור . אני מקווים שיחזור .אלינו במהרה - גם אם זה לא יכלול את בן בתור שחקן כדורגל".

לבן ממן נכונה תקופה ארוכה מאוד עם טיפולי שיקום מורכבים, על מנת להסתגל למצבו הרפואי החדש. בכדי לרכוש לבן פרוטזה יש צורך במימון של כ 600 אלף ש"ח, הרופאים מבקשים 2 רגלים - אחת להליכה רגילה והשנייה לספורט ולחוף הים. מאחר וההתנהלות מול חברות הביטוח היא לא עניין קצר,  על כולנו להתגייס מייד ולזכור, שגם שיתקבלו הכספים בעתיד הרחוק, הם ייועדו להתאמות נגישות ולתת לבן הזדמנות להשתקם בחיים. בחודש הקרוב בן ממן יעבור בע"ה לשיקום. המשפחה חייבת בהקדם לרכוש לבן רגל פרוטזה בכדי להתחיל בשיקום חייו. אנא עזרו לבן היקר לעמוד על רגליו תרמו כל סכום שמתאפשר לכם, כל תרומה תתקבל בברכה.

זוהי תקופה למשפחתו של בן ממן גם מבחינת פרנסה, אמו אינה עוזבת את מיטתו כלל ואביו הוא המפרנס היחיד בבית - שעבד כתקליטן ובתקופת הקורונה הכנסותיו נפגעו בצורה קשה. מעבר לכך יש לבן שני אחים שמתמודדים קשה עם המצב הנתון ומחכים לו שיחזור הביתה על הרגליים. כל סכום יתקבל בברכה. אנא עזרו בשיתוף כתבה זו והפרטים הנ"ל, על מנת שנוכל להגיע יחד לגיוס של הסכום.

להלן אפשרויות התרומה לבן ממן:

*מספר חשבון בנק : 358971 ע"ש שי ממן, בנק פועלים סניף 612 נתניה.

 

*לתרומת באמצאות *אפליקציית ביט 053-7303132

 

*לתרומות באמצאות אפליקצית פייבוקס מצ"ב לינק* השימוש ב-PayBox חינם!

מחכים לך בקבוצת "מגייסים רגל לבן ממן בן ה17",

לחיצה להצטרפות לקבוצה:

 

https://payboxapp.page.link/rFXwYuNtz2amGE247

פותחים את הלב ומגייסים רגל לבן ממן
מחנה אימונים קבוצתי בקרואטיה

מחנה אימונים קבוצתי בקרואטיה

חדש באתר

המדינה שממנה צמחה סגנית אלופת העולם היא פותחת את שעריה לקבוצות המעוניינות במחנה אימונים איכותי בקיץ.

מדור קליטת מאמנים ושחקנים

מדור קליטת מאמנים ושחקנים

חדש באתר

שחקנים ומאמנים, מעוניינים למצוא קבוצה חדשה לעונה הבאה? במדור זה, שיתעדכן בתדירות גבוהה, תוכלו למצוא אופקים חדשים. הפרסום...

נוער - ערב של גביע בפתח תקווה

נוער - ערב של גביע בפתח תקווה

חדש באתר

אצטדיון "המושבה" בפ"ת יארח היום את משחקי חצאי גמר גביע המדינה. זרקור לעבור כל אחד מהמשחקים, בכתבה הבאה.