You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

נוער – גביע, מחנה יהודה עם כל הלב והנשמה

שיתוף כתבה

נוער – גביע, מחנה יהודה עם כל הלב והנשמה

עליה כפר סבא ממחוז שרון הייתה בדרך הבטוחה להתחפש לסינדרלה, אך קאמבק מדהים של מחנה יהודה בנחיתות מספרית הצליחה לכפות הארכה ולהפוך פיגור 3:0 לניצחון 3:4. אביב זרקו, שחקן מחנה יהודה, נפצע במהלך כיבוש שער השוויון ופונה לטיפול בבית החולים.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

במסגרת החיפושים שלנו אחר "סינדרלה" במשחקי גביע המדינה לנוער, הגענו למשחק שהיה קרוב במיוחד לספק לנו אחת כזו. עליה כפר סבא ממרכז טבלת השרון אירחה את הפועל מחנה יהודה פ"ת – שמקדימה ב-6 נקודות בלבד את הקו האדום של טבלת ארצית דרום. עליה כפר סבא הייתה בדרך הבטוחה לזכייה בניצחון, אך הקבוצה היריבה ממלאבס לא ויתרה.
לאחר שהוליכה 0:1 בתום המחצית הראשונה – בזכות שער שכבש אסיל פח'ר אל דין בדקה ה-28, הצליחה עליה כפר סבא לשלש את יתרונה במחצית השניה – בזכות צמד שערים שכבש מלך השערים שלה, שון בורבה – שכבש שער שדה בדקה ה-55 ושער בבעיטת פנדל בדקה ה-78, בעקבותיה הורחק בכרטיס צהוב שני שחקן מחנה יהודה – אילן אמיתי. כשהיא עם גבה אל הקיר הצליחה מחנה יהודה לחולל קאמבק מדהים. בדקה ה-86 שער שכבש הבלם אביב זרקו צימק את התוצאה ל-3:1. בדקה ה-90 שער שכבש דניאל גרדוס – שנכנס כמחליף בדקה ה-57, צימק את התוצאה ל-3:2. עמוק בתוך תוספת הזמן נגיחה של אביב זרקו העלתה את מאזנו לצמד שערים וקבעה שוויון 3:3, אך לרוע מזלו זרקו נפגע כתוצאה מהמהלך ופונה לטיפול בבית החולים בלינסון. המשחק המשיך להארכה ולמרות שמחנה יהודה שיחקה במהלכה עם תשעה שחקנים, בשל פציעה של אחד משחקניה וסיום מכסת החילופים, היא הצליחה לחולל מהפך עם שער שכבש תמיר ישראל בבעיטה מרשימה מ-16 מטרים לחיבורים, שער שסלל את דרכה של מחנה יהודה לניצחון 3:4 והעפלה לשלב הבא.

שרון אהרוני, קפטן מחנה יהודה, שנעדר בגין צבירת 5 כרטיסים צהובים, סיכם את המשחק בסיפוק מירבי: "זה היה משחק מטורף, שהצלחנו לנצח בזכות המאמן שלנו - שתמיד אומר לנו שכלום לא גמור עד הדקה האחרונה, שצריך להמשיך להאמין ולהמשיך לשחק עד השריקה האחרונה – וכך היה. המשכנו להאמין, עבדנו קשה ובסוף הגיע המהפך. אנחנו מקדישים את הניצחון לאביב זרקו ומאחלים לו שיחזור במהרה ורפואה שלמה".

בסופ"ש יחזרו שתי הקבוצות למעגל משחקי הליגות. עליה כפר סבא תתארח אצל קבוצת מרכז הטבלה של מ.ס טירה, בעוד הפועל מחנה יהודה תארח את צפרירים חולון – שמקדימה אותה בשתי נקודות.

אמיר פייגנבאום - מאמן כדורגל באזור השרון ובעיר ת"א

מאמן כדורגל בעל הכשרה מטעם קמפוס שיאים, כדורגלן פעיל ומאמן קבוצת כדורגל החופים של חדרה בליגת "בנק יהב", בעל ותק של 10 שנות ניסיון בתחום האימון. מעביר אימונים אישיים ואימונים לקבוצות קטנות, בדגש על שדרוג הזריזות, קוארדניציה, מהירות, בשילוב אלמנטיים להעלאת הביטחון העצמי. האימונים מתקיימים באזור השרון, בערים הרצליה, רמת השרון, רעננה, כפר סבא, הוד השרון והיישובים שבסביבת ערים אלה. בנוסף, אפשרות לאימונים בת"א. המוטו שלי: השקעה, התמדה ורצון להצליח, סוללים את הדרך להצלחה. 

פרטים ליצירת קשר: טלפון: 052-4746364. לעמוד האינסטגרם שלי - הקליקו כאן , לטיפים שלי לחיים בריאים - הקליקו כאן 

 

נוער – גביע, מחנה יהודה עם כל הלב והנשמה
לסגור את העונה, זאת לא אופציה

לסגור את העונה, זאת לא אופציה

חדש באתר

עידן וייצמן בעוד פוסט נוקב, והפעם - על ראשי מועדונים ומחלקות נוער, שמעלים כאופציה לסגור את העונה כבר עכשיו.

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

חדש באתר

במצב הקורונה אין מנוס מבניה מחודשת של חלק מליגות הנוער והנערים. כמו כן, הקפאת ירידות ועולות מתבקשת במצב הנוכחי.

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

חדש באתר

משה סבן, כדורגלן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, במסר חשוב למקבלי ההחלטות נוכח הפסקת פעילות האימונים במחלקות הנוער.

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

חדש באתר

אנו מוצאים לנכון לשתף פוסט שפרסם הכדורגלן עידן וייצמן בנוגע להחלטה על ביטול פעילות האימונים במחלקות הנוער והבוגרים.

שוב פעם עוצרים את הגלגל

שוב פעם עוצרים את הגלגל

חדש באתר

בעקבות החלטת משרד הבריאות תופסק לאלתר פעילות האימונים והמשחקים בגזרת מחלקות הנוער, עד להודעה חדשה.