You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

לגדול בטוברוק - מכל הסיבות שבעולם

שיתוף כתבה

לגדול בטוברוק - מכל הסיבות שבעולם

בית"ר טוברוק תקיים יום התרשמות לילידי שנתוני 2006-2009, המעוניינים למקסם את הפוטנציאל הגלום בהם. אז מדוע כדאי לגדול בטוברוק? כל הסיבות בכתבה הבאה.

מאת: מערכת האתר (תוכן שיווקי)

מחלקת הנוער של בית"ר טוברוק ידועה כבר שני עשורים כפס ייצור מוצלח ומשובח של שחקנים לרמות הגבוהות של הכדורגל הישראלי והיא אף מתהדרת בשחקנים שהצליחו בליגות אירופאיות בכירות. את המועדון הקים אריק איזיקוביץ' בשנות ה-90, יחד עם אנשי מקצוע בכירים בראשותם של בני לם ורונן גבאי, ששימשו כמנהלים המקצועיים, הצליח המועדון מהשכונה הסמוכה לחוף הים בנתניה להפוך למבוקש מאוד בקרב כדורגלנים מכל רחבי הארץ. כיום המועדון מנוהל בצד המקצועי ע"י חיים פינטו - המשמש כמנהל המקצועי וע"י אמנון זוהר - המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה. במועדון מעטפת מקצועית עם אנשי מקצוע בכירים בתחומי האימון השונים.

אז מדוע כדאי לגדול ולהתפתח בטוברוק?

*. ניהול יציב - המועדון מנוהל כ-30 שנים ברציפות ע"י הבעלים אריק איזיקוביץ', איש עסקים מכובד, שרואה בטוברוק מפעל חיים.

*. דגש על חינוך - המועדון נודע כמועדון ששם דגש על התנהלות השחקנים במערכת החינוך ובחיים שמחוץ למגרש עם אמירה ברורה כנגד שימוש באלכוהול, סיגריות, סמים ואפילו על ההופעה החיצונית.

*. דגש על שמירת חיי אדם - המועדון אוסר על השחקנים לרכב על כלי תחבורה דו גלגליים ממנועים ועל טרקטורנים.

*. אפשרות למגורים בפנימיה - לשחקני בית"ר טוברוק ניתנת אפשרות להשתלב במועדון בתנאי פנימיה. המועדון עובד בשיתוף פעולה ארוך שנים עם פנימיית אורט לייבוביץ' בעיר.

*. חשיפה לאקדמיה של נבחרות ישראל - בניגוד למועדונים מובילים שמונעים את חשיפת החניכים למסגרות ההתאחדות לכדורגל, בטוברוק מעודדים שחקנים להשתייך למסגרות אלו.

*. ההשקעה בשחקנים המוכשרים מעבר לאימון הקבוצתי - שחקני העילית של טוברוק זוכי לאימוני קוארדינציה, אימוני כושר, אימוני פילאטיס, אימון מנטלי, עזרה בלימודים כ-3-4 פעמים בשבוע.

*. החופש להחליט ולבחור - בשונה משחקנים הגדלים במועדון עם קבוצת בוגרים בליגת העל, לטוברוק קיימת קבוצת בוגרים בליגה ג' משיקול טכני בלבד. בוגרי מחלקת הנוער של טוברוק יכולים לקבל החלטות בכל גיל בנוגע לקבוצות קולטות. הדוגמא הטובה ביותר הוא דיע סבע - שלאורך שנים הושאל למספר רב של קבוצות, עד אשר נרכש ע"י מכבי נתניה ממנה המשיך להפועל באר שבע, לגואנז'ו ולאמירויות.

*. השחקן מעל הקבוצה - לטוברוק חשובה התוצאה במגרש והמקיום בטבלה, אולם יכול מכל ניתנת חשיבות לשחקן שנולד מוכשר ואף מאמן לא יפגע בכשרון שהוא מעל הרמה של הקבוצה. טוברוק משווקת את השחקן ולא את הקבוצה.

*. היתרון הכלכלי - לשחקנים מוכשרים כדאי להכניס הסגר קטן לפני גיל 15, להגיע לטוברוק להתחשל ולהיבנות ולהגיע לליגת העל עם חוזה מקצועני שהוא גבוה מכל מה שניתן בגילאים הצעירים. הדוגמא הטובה ביותר הוא אייל גולסה, קשרה של מכבי ת"א, שכבר בגיל 16.5 קיבל שניים וחצי מיליון שקל ממכבי חיפה.

מבחן התוצאה - בית"ר טוברוק ניפקה כמות ואיכות אדירה של שחקנים שהגיעו לרמות הגבוהות. שימו לב לרשימה הבאה: קני סייף, דיע סבע,  אלמוג כהן, אלירן דנין, שמעון אבוחצירה, אלון תורג'מן, שלומי ארביטמן, שי מיימון, זאביק חיימוביץ', בן והבה, דודו ביטון, איאד אבו עביד, נס זמיר, איתן רצון, ירין פרץ, רועי זיקרי. אם תרצו לשאול אותם בעצמכם, מוזמנים ליצור עמנו קשר ותוכלו לקבל דרכי התקשרות ולשאול את השחקנים בעצמכם.

29/3 הזמן שלכם להתרשם ולהרשים מקרוב

בתאריך ה-29/3 תקיים מחלקת הנוער של בית"ר טוברוק יום התרשמות לילידי שנתוני 2006-2009. לפרטים והבטחת מקומכם ביום ההתרשמות, צרו קשר עם אמנון זוהר בטלפון: 052-6119974. להשארת פרטים, הקליקו כאן

 

נערים א' - על, נשר עשתה את ההבדל

נערים א' - על, נשר עשתה את ההבדל

חדש באתר

עירוני נשר, נועלת הטבלה, זכתה בניצחון חוץ מפתיע 2:3 על בית"ר ירושלים, שהתמודדה יחד עם הפועל רעננה ובני יהודה על מקום בפל...

נוער - על, דרבי ללא הכרעה בנתניה

נוער - על, דרבי ללא הכרעה בנתניה

חדש באתר

מכבי נתניה ובית"ר טוברוק נפרדו בתוצאת שוויון 1:1, במשחק שבו נתניה עלתה עם שחקנים מסגל קבוצת הבוגרים וטוברוק עם שחקנים מס...