You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

ילדים א' - דן, ווינר על הקווים וגם על המגרש

שיתוף כתבה

ילדים א' - דן, ווינר על הקווים וגם על המגרש

רון בוארון הוביל את הפועל בקעת הירדן לניצחון 4:5 במשחק החוץ מול מכבי עמק. זה היה בצוהריים. אחה"צ כבש שלושער במחצית השניה לזכותה של קבוצת הבוגרים של ספרטק רמת גן.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

כזה דבר עוד לא היה: מאמן שמוביל את קבוצת הילדים שלו לניצחון בליגה - משער שהובקע בדקה האחרונה, מיד לאחר סיום המשחק לובש את מדי השחקן ונוסע 45 קילומטרים ברכבו, כדי להספיק להיכנס כמחליף במחצית השניה של משחקה של קבוצתו, ואז מה קורה? נכון, הוא כובש שער דרמטי בדקה ה-90, שעוזר לקבוצתו לכפות הארכה במשחק. מה קורה בהארכה? הוא כובש עוד צמד שערים ומסייע לקבוצתו לנצח 2:5. כן, זה היה השישי המטורף של רון בוארון - מאמן קבוצת ילדים א' של הפועל בקעת הירדן וחלוץ קבוצת מכבי ספרטק רמת גן מליגה ג'.

בשעה 13:30 הוביל את הפועל בקעת הירדן למשחק ליגה ראשון - משחק חוץ מול מכבי עמק חפר, משחק בין שתי קבוצות "צו פיוס", במסגרת המחזור הראשון של מחוז דן. עמק חפר התייצבה למשחק אחרי הפסד 1:0 במשחק הגביע מול מכבי נהריה, בעוד שהפועל בקעת הירדן חזרה ממשחק החוץ מול קבוצת "צו פיוס" של מכבי הרצליה עם ניצחון מכובד.

הקבוצה המארחת צעדה ביתרון 0:2 בשלב מוקדם - בזכות שער שהבקיע בבעיטת פנדל יונתן אטלני בדקה ה-5 ומשער שכבש בדקה ה-23 טל ניר, אך צמד שערים שכבש עמית ברגר, בדקות ה-28 וה-34, קבעו שוויון 2:2 בתום המחצית הראשונה.

את המחצית השניה החלה בקעת הירדן בתנופה. שער שכבש רועי דין חולל מהפך בדקה ה-38 והעלה אותה ליתרון 2:3. התגובה של עמק חפר הגיעה במהרה, שערים שכבשו אלון נתן (43) ויונתן אטלני (47) חוללו מהפך והעניקו לעמק חפר יתרון 3:4. בדקה ה-56 שער עצמי שכבש אחד משחקני עמק חפר קבע שוויון 4:4. בדקה ה-70 של המשחק שער שכבש שיר סבן האורח, בבעיטה מהרחבה לאחר הגבהת כדור קרן, חולל מהפך נוסף והעניק לבקעת הירדן ניצחון דרמטי ביותר, בשיעור 4:5.

רון בוארון, מאמנה של בקעת הירדן, סיכם את המשחק: "זה היה משחק קשה נגד קבוצה מצוינת, בחדר הלבשה אמרתי לקבוצה לא להגיע שאננים ,לבוא צנועים ולהוכיח על המגרש ולהילחם על כל כדור. היה משחק משוגע, הגול הרביעי שכבשה עמק חפר גרם לשחקנים שלי להוריד את הראש. אני האמנתי לאורך כל המשחק שאנחנו יכולים לנצח. גם כשהיינו בפיגור של שני שערים, מהר מאוד התאוששנו מזה והשוונו את התוצאה, הגול הכי מיוחד ללא ספק הוא גול הניצחון בדקה האחרונה - תרגיל קרן שעבדנו עליו באימונים, זה כבר משחק שני ברציפות שאנחנו כובשים במהלך שמתחיל בבעיטת קרן. בשבוע שעבר זה היה אייל סדן, כפי שניתן לראות בסרטון שבראש הכתבה. אין ספק שעבודה קשה ונכונה באימונים משתלמת. אנחנו עובדים חזק באימונים - ואני שמח שניצחנו. זה היה חשוב לנו להמשך הדרך. יש לנו קבוצה מוכשרת עם ילדים שרוצים להצליח ולהתקדם, אני מאמין בהם מאוד, אני תמיד אומר לילדים שהצלחה היא לא פוקס. אין לי ספק שאחרי פתיחה העונה בגביע ובליגה, הדרך שלנו גם בהמשך תהיה מוצלחת".

מיד לאחר סיום המשחק, רון בוארון לבש את מדי המשחק של מכבי ספרטק ר"ג, התניע את רכבו ונסע נסיעה של 45 קילומטרים מהיישוב בת חפר, בו נערך המשחק, למגרש הכדורגל ביהוד - שם אירחה קבוצת הבוגרים של אליצור יהוד את הקבוצה מר"ג למשחק גביע. רון בוארון הספיק להגיע בהפסקת המחצית של המשחק, שהחל בשעה 15:00, נכנס כמחליף בפתיחת המחצית השניה ובדקה ה-90 כבש שער שוויון 1:1, שכפה הארכה. בדקה ה-98 וה-100 רון בוארון כבש עוד צמד שערים, השלים שלושער אישי וסלל את דרכה של קבוצתו לניצחון 2:5 ולהעפלה לשלב הבא.

רון בוארון - מאמן/חלוץ מכבי ספרטק ר"ג, סיכם את היום הלא שיגרתי שעבר עליו, מיד לאחר סיום המשחק: "היה לי יום משוגע , אני גם מאמן-שחקן בליגה ג במכבי ״ספרטק״ רמת גן, שני המשחקים התנגשו לי מבחינת זמנים והייתה לי אופציה להגיע במחצית למשחק גביע בליגה ג'.  ראיתי שאנחנו בפיגור התחממתי ונכנסתי בדקה 50. לשמחתי הצלחתי להשוות את התוצאה בדקה ה95 ונכנסו להארכה, המשחק הסתיים בניצחון 2:5 לנו, לאחר שכבשתי שלושער. זה היה יום מלא באדרנלין - שני ניצחונות בדקות סיום באותו יום. אין ספק שהניצחונות הפכו למתוקים יותר. כמה קשה ככה מתוק".

הצטרפתם לקבוצות הווטסאפ שלנו? מוזמנים להצטרף לקבוצות ווטסאפ שקטות לכל השנתונים, שבהם תוכלו לקבל פרסומים חשובים הנוגעים לשנתון שאליו אתם שייכים.הקליקו כאן מעבר לרשימת קישורי ההצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלנו 

ילדים א' - דן, ווינר על הקווים וגם על המגרש
ילדים ב' - שרון 2, רעננה גם העונה

ילדים ב' - שרון 2, רעננה גם העונה

חדש באתר

קבוצת "צו פיוס" של הפועל רעננה, שסיימה את העונה שעברה עם המאזן הטוב ביותר בליגת שרון 1 של שנתון ילדים ג', פתחה גם את הע...

אוהב להיות בבית

אוהב להיות בבית

חדש באתר

משה יזדי, מנהלה המקצועי של מ.ס פרדס חנה/כרכור, חוגג בסופ"ש הזה יום הולדת 68. למעלה מ-50 שנה שהוא חלק בלתי נפרד מהכדורגל ...

נערים ג' - שפלה-  אילת בשיא העוצמה

נערים ג' - שפלה- אילת בשיא העוצמה

חדש באתר

למרות חסרונם של מספר שחקנים, שהוקפצו לקבוצת נערים ב', מכבי בני אילת ממשיכה את התנופה הגדולה מהעונה שעברה. היום ניצחה 0:2...