You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

רשמי: חוזרים להתאמן בתחילת השבוע, בשורה גם לקהל

שיתוף כתבה

חוזרים להתאמן בתחילת השבוע, בשורה גם לקהל

משרד התרבות והספורט אישר באופן סופי את החזרה למסגרות אימונים החל מתחילת השבוע הבא. גם הקהל יוכל לחזור לטריבונות. פרטים בכתבה הבאה.

מאת: מערכת האתר

עכשיו זה רשמי: פעילויות מחלקות הנוער ישובו לפעילות במהלך השבוע הבא. דקות ספורות לפני כניסת השבת שוגר חוזר מנכ"ל משרד התרבות והספורט, רז פרויליך, שבו ניתנו ההנחיות בנוגע לפעילויות הספורט השונות. במסמך נכתב שספורטאים תחרותיים יכולים לחזור לפעילות באופן מיידי וללא הגבלות, בעוד שספורטאים בחוגים יכולים להתאמן תחת התנאי הבא: "ניתן לקיים פעילות ספורט עממית, לרבות פעילות מודרכת בתשלום, בכפוף למגבלות ההתקהלות הכלליות ולשמירה על ריחוק של 2 מ' בין המשתתפים בפעילות".

גם בשורה לקהל יש. התגעגעתם ליציעים? הנה לכם ההנחיות שפורטו בנוגע לאפשרות קליטה של קהל במשחקים:

מספר הצופים המותר - לא יותר מ-%75 מתכולת המתקן בו מתקיימת הפעילות, ועד 500 צופים במתקן פתוח או 300 צופים במתקן סגור, לפי הנמוך מבניהם.

1 .המחזיק או המפעיל של המקום יכניס למקום רק את מי שהציג, טרם כניסתו, אישור "תו ירוק" (באמצעות סריקת מסמך מטעם משרד הבריאות או באמצעות יישומון של משרד הבריאות), בצירוף הצגת תעודה מזהה, לרבות סריקת אישור ה"תו הירוק" (האמור לא נדרש, בשלב זה, לגבי כניסת עובדי המקום).

2 .מדידת חום - יש לבצע מדידת חום בכניסה למתקן באמצעי שאינו פולשני לנכנסים למקום ולמנוע כניסת אדם עם חום גוף של 38 מעלות צלזיוס ומעלה.

3 .המתקן בו יתקיים האירוע ימופה מראש ויסומנו בו כלל הכניסות והיציאות המיועדות לכניסה ויציאה של צופים.

4 .באחריות מפעיל המתקן למנוע התקהלות בכניסות למתקן ובתוך המתקן ולסמן מקומות לעמידה בתור, תוך הקפדה על שמירת מרחק של 2 מ' בין אדם לאדם, כך שהקהל ייכנס ויצא באופן הדרגתי.

5 .באחריות מפעיל המתחם לוודא אכיפת קיום חובת עטיית מסיכה על-ידי עובדי המתחם והסדרנים.

6 .הצפייה באירוע תתקיים בישיבה בלבד במקומות מסומנים, ללא ריקודים, וללא אכילה במקום שבו מתקיים האירוע; הסדרנים יידעו את השוהים במקום בנוגע לאמור; במקרה של סירוב הקהל להוראות אלה, יפסיק המחזיק או המפעיל את האירוע.

7. בשטח פתוח שאינו כולל ישיבה במקומות ישיבה מקובעים - המחזיק או המפעיל של המקום יחלק את המקום למתחמים נפרדים של עד 20 אנשים לכל היותר, ובין מתחם למתחם יישמר מרחק של 2 מטרים לפחות. המתחמים יופרדו באמצעות סימון פיזי ביניהם.

8 .הישיבה במתחם תתאפשר ליחידים או לקבוצות, באופן כזה שבין כל יחיד או קבוצת אנשים )לעניין זה "קבוצה" – מי שגרים באותו מקום( לבין אדם אחר יישמר מרחק של 2 מטר ככל האפשר, ולכל הפחות מושב ריק אחד ביניהם. יודגש כי מקומות הישיבה צריכים להיות מוסדרים, מסומנים, קבועים ולא ניתנים להזזה.

9 .לא יתאפשרו ירידה לזירת פעילות הספורט או מעבר בין יציעים / אזורי הושבה.

10 .יש לשמור על מרחק בין הקהל למקום המסומן והמיועד לקיום פעילות הספורט - לפחות 4 מטרים. 

הצטרפתם לקבוצת הווטסאפ שלנו? פתחנו קבוצות ווטסאפ שקטות לכל השנתונים, שבהם תוכלו לקבל פרסומים חשובים הנוגעים לשנתון שאליו אתם שייכים. הקליקו כאן מעבר לרשימת קישורי ההצטרפות לקבוצות הווטסאפ שלנו

------------------------------------------------------------------------------------------------

אימון כדורגל ברמה אירופאית בחיפה? אימון מנטלי באזור המרכז וירושלים? אימון כדורגל אישי או בקבוצות קטנות לילדים, נערים, נוער ובוגרים באזור השרון וצפון ת"א? אימון כדורגל ואימון מנטלי משולב באזור הקריות והגליל המערבי? אימון כדורגל אישי או בקבוצות קטנות באזור ר"ג ופ"ת? עיסוי ספורטאים מקצועי בת"א? שורה של אנשי מקצוע איכותיים מחכים לכם בפינת "המומלצים של וולה". הקליקו כאן והתרשמו מהם.  

 

 

 

דרבי נתנייתי דרמטי ללא הכרעה

דרבי נתנייתי דרמטי ללא הכרעה

חדש באתר

צמד שערים של הכדורגלן שבתמונה, שהולך בדרכו של אביו כמעט והפסיקו לבית"ר טוברוק לניצחון בדרבי, אך שער דרמטי שכבשה מכבי נתנ...

הילדה שעשתה את ההבדל בצור שלום

הילדה שעשתה את ההבדל בצור שלום

חדש באתר

קורל קוזיה (בתמונה מימין), ילידת שנת 2010, כבשה צמד שערים וסייעה לקבוצת ילדים ג' של מכבי צור שלום/קרית ביאליק לזכות בניצ...

נערים ג' - שרון-  טוברוק עברה בירוק

נערים ג' - שרון- טוברוק עברה בירוק

חדש באתר

קבוצת נערים ג' של בית"ר טוברוק זכתה בניצחון 1:3 במשחק החוץ מול מכבי חיפה/נהלל - שנחלה הפסד ראשון העונה. תגובת המאמן המנצ...

חג הפועלים בדרבי של הרצליה

חג הפועלים בדרבי של הרצליה

חדש באתר

תצוגת תכלית לקבוצת טרום א' של הפועל הרצליה במשחק הדרבי מול מכבי, סללה את דרכה של הקבוצה של דור הדרומי לניצחון 2:4.