You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

המפתיעות לטובה - מ, כ נוה יוסף, נערים ב' - ארצית

שיתוף כתבה

המפתיעות לטובה - מ, כ נוה יוסף, נערים ב' - ארצית

למרות שמעולם היא לא שיחקה בליגה בכירה, הקבוצה החיפאית עושה עונה מרשימה בצמרת ליגת המשנה. שמחים לפרגן לה בכתבה זו.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
מועדון הכדורגל של מ.כ נוה יוסף חיפה הוא ללא ספק מהמועדונים שעשו את קפיצת המדרגה הגדולה ביותר של השנים האחרונות. העובדה שמשנתון טרום א' ועד שנתון נערים ג' למועדון ייצוג בליגות השרון הבכירות, לצד העובדה שמשנתון נערים ב' ומטה כל הקבוצות של נוה יוסף מדורגות גבוה יותר ממועדון גדול עם מורשת בכדורגל הישראלי כמו היריבה העירונית, הפועל חיפה, הם ללא ספק תעודות כבוד מרשימות למועדון הצנוע שהקים היו"ר המיתולוגי, ינון שלום, לפני כ-40 שנים, מועדון שטיפח לא מעט כדורגלנים מוכשרים לליגות הבוגרים השונות - בראשם ברק בכר, גל כהן ומוחמד עבאס. לאורך השנים הדגל החברתי תמיד נישא בגאון במועדון שהמטרה שלו היא קודם כל לספק מסגרת חינוכית וספורטיבית לילדים ובני נוער מרקעים שונים - עם דגש גדול בעזרה לילדים מרקע סוציו אקונומי נמוך. בשנים האחרונות גם המימד ההישגי תופס תאוצה ואנו שמחים תמיד לפרגן לקבוצות המועדון.

קבוצת נערים ב' של מ.כ נוה יוסף חיפה עושה עונה מרשימה במחוז הצפוני של הליגה הארצית. הקבוצה מודרכת ע"י מג'די חלאילה, הקבוצה משחקת בליגה הארצית בזכות ההישג של קבוצת שנתון 2003 בראשות המאמן ליעד לוונסולד שהוביל את הקבוצה לזכייה באליפות מחוז שרון של שנתון נערים ב' וכתוצאה מכך קבוצת שנתון 2004 של נוה יוסף משחקת בליגה הארצית - זאת לאחר שבעונה שעברה קבוצת שנתון 2004 תחת הדרכתו של משה שושן ניהלה מאבק צמוד עם עירוני קרית שמונה על הזכייה באליפות מחוז חוף של שנתון נערים ג'. קרית שמונה הקדימה בסיום העונה את נוה יוסף בארבע נקודות - אך בעונה הזו נוה יוסף מדורגת במקום השלישי בטבלת ארצית צפון והיא מקדימה ב-19 נקודות את קבוצת מרכז הטבלה של קרית שמונה. נוה יוסף מקדימה גם קבוצות ששיחקו בעונה שעברה בליגת שרון של שנתון נערים ג' - את הפועל חיפה היא מקדימה בחמש נקודות ובפער ניכר היא מקדימה את קבוצת מרכז הטבלה של מכבי חיפה/נהלל ואת עליה כפר סבא ומכבי עמק חפר, שמדורגות בתחתית הטבלה. 7 מחזורים לתום העונה הקבוצה מרוחקת 4 נקודות מהפועל כפר סבא - שמדורגת השני בטבלה, שמוביל למשחקי המבחן על ההעפלה לליגת העל, בעוד שמהמוליכה בני סכנין היא מרוחקת כדי 9 נקודות.

נוה יוסף פתחה את העונה הזו עם שלושה הפסדים בארבעת המשחקים הראשונים וקשה היה לשער בנקודת הזמן ההיא, שהקבוצה תנסוק מעלה - אלא שרצף של 12 ניצחונות הצמיד אותה חזק לשתי הראשונות, בני סכנין והפועל כפר סבא, אלא שהפסד 2:0 לבני סכנין במשחק על כל הקופה ושתי תוצאות תיקו רצופות - 5:5 מטורף במשחק מול קרית שמונה ו-2:2 במשחק מול קבוצת התחתית של הפועל נוף הגליל, גרמו לקבוצה להתרחק מתמונות המאבק על האליפות והרעו את מצבה במאבק על המקום השני.


מבחינת יחס השערים נוה יוסף ספגה 32 שערים - המאזן הרביעי בטיבו בליגה, לצד 72 הבקעות - המאזן השלישי בטיבו בליגה, כשעל 20 שערים חתום ענאן חלאילי - שהגיע ממכבי חיפה "קצף" ועל 14 שערים חתום בר פבזנר - בעונה שעברה מלך טבלת מחוז חוף עם 41 כיבושים.


אם וכאשר הליגה תתחדש, למ.כ נוה יוסף חיפה יצפה משחק עונה - משחק חוץ מול הפועל כפר סבא, שאותה היא ניצחה 1:3 בסיבוב הראשון. כל תוצאה מלבד ניצחון, תגרום לירידה משמעותית בסיכוייה של נוה יוסף להיאבק על מקום במשחקי המבחן. בעונה הבאה תשחק הקבוצה בליגה הארצית של שנתון נערים א' ותנסה להמשיך את ההצלחה הגדולה מהעונה הזו ומי יודע? אולי היא תזכה באליפות ותסלול לקבוצת שנתון 2005 המוכשרת את המקום להשתלב בליגת העל של שנתון נערים א'.

 

TOP PLAYER - אימונים ברמה אירופאית בחיפה

מעוניין להתאמן בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם עזרי אימון טכנולוגים שניתן למצוא רק באקדמיות מובילות באירופה? מעוניין לעשות את זה בהדרכתם של מאמנים מובילים עם רזומה אימון נכבד דוגמת ברוך סער, אלדד שביט, איימן חלאילה משה שושן ושחר פוני? ב פרויקט TOP PLAYER יצא לדרך באופן רשמי, במגרש סינטטי איכותי ברמות הגבוהות ביותר הסמוך לקאנטרי "הולמס פלייס" ואצטדיון האתלטיקה בשכונת נווה שאנן בחיפה. הפרויקט מציע אימונים אישיים ואימונים בקבוצות קטנות. להתרשמות ראשונית הקליקו כאןותוכלו להתרשם מוידאו מאימונים במתחם. 

לפרטים נוספים: ברוך סער - 050-9242414 , שחר פוני - 052-4893444 , משה שושן - 052-5575741 ,  אלדד שביט -   050-5792333. 

המפתיעות לטובה - מ, כ נוה יוסף, נערים ב' - ארצית
בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

חדש באתר

המדינה שממנה מגיעה סגנית אלופת העולם, עוברת את ההתמודדות עם הקורונה עם היקף תחלואה נמוך מאוד. כעת היא פותחת את שעריה לקב...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...