You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

המפתיעות לטובה - הפועל עפולה, נערים א - ארצית צפון

שיתוף כתבה

המפתיעות לטובה - הפועל עפולה, נערים א - ארצית צפון

הקבוצה מבירת עמק יזרעאל מקדימה קבוצות שבעונה שעברה שיחקו בליגה גבוהה מזו שהיא שיחקה, לכן היא ראויה לפרגון.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פינת "המפתיעות לטובה" - הפינה שבה אנו מפרגנים לקבוצות שעושות עונה מוצלחות יותר מהציפיות, שמחה היום להפנות זרקור לקבוצת נערים א' של הפועל עפולה - שמדורגת במקום השמיני בטבלת ארצית צפון. עפולה בעונה שעברה שיחקה בליגת מפרץ של שנתון נערים ב' וניהלה מאבק צמוד על קבוצת המשנה של הפועל חיפה על האליפות, אך החיפאים הקדימו במעט את ההגעה לקו הסיום וזכו באליפות. מה שכן, ההצלחה של קבוצת שנתון 2003 זיכתה את קבוצת שנתון 2004 במקום בליגה הארצית של העונה - וגם היא עושה עונה מוצלחת ותזכה לפרגון בפינה זו. בכתבה זו הזרקור הוא על קבוצת נערים א', קבוצה שלצערנו הרב שיחקה בעונה שעברה בליגה שבה הטבלה הייתה מבולגנת מאוד ולא הייתה אחידה בכמות המשחקים וקשה היה לפרגן תוך כדי העונה לקבוצות מליגה זו. כעת אנו מוצאים את הזמן והמקום לפרגן לקבוצה מבירת עמק יזרעאל, שלפגרה הכפויה יצאה עם טעם טוב של ניצחון 1:3 על מ.כ נוה יוסף חיפה.

הרבה אנשים ירימו גבה ויתהו, במה מתבטא ההישג של עפולה? שכן מדובר בקבוצה שמדורגת במרכז הטבלה. אז ככה: בניגוד לרוב קבוצות הליגה, ששיחקו בליגה הארצית של שנתון נערים ב', עפולה שיחקה בדרג מחוזי.  עפולה אמנם עברה רענון בסגלה בקיץ האחרון, קלטה שחקנים ושחררה אחרים - כשגולת הכותרת הייתה קידומו של המגן השמאלי איתי אטיאס - שהשתלב בהצלחה במכבי נתניה מצמרת ליגת העל. ועדיין, לעפולה מגיע מלוא הפרגון. שמונה משחקים נותרו לה עד לסיום העונה והיא כבר הבטיחה את מקומה בליגה, גם אם היא תפסיד את כל משחקיה - אם וכאשר הליגה תחזור לפעילות. עפולה מקדימה באופן משמעותי קבוצות שבעונה שעברה שיחקו בליגה הארצית - בהן הפועל נוף הגליל (9 נקודות), הפועל עכו (10 נקודות), בני אעבלין (20 נקודות), עירוני טבריה (25 נקודות). לעפולה משחק אחד פחות מבני סכנין - שאת העונה שעברה סיימה במקום האחרון בטבלת ליגת העל. סכנין מקדימה בשתי נקודות ומשחק עודף את עפולה, שיכולה לעקוף את סכנין בטבלה, אם וכאשר תשתווה במספר המשחקים שלה לסכנין, שהעבירה בקיץ לשורותיה של עפולה את מי שהפך למלך שעריה - עלא אלדין אגברייה, שכבש 15 שערים. מלבדו, עוד 12 שחקנים שונים כבשו סך חד ספרתי של שערים, מהם גם צמד בני דודים שמשחקים בחוליית הקישור - בני הדודים למשפחת עזר - עילי הקדמי שכבש 6 שערים ועידו האחורי שכבש 3 שערים. 

שחקני קבוצת נערים א' של הפועל עפולה מקווים כמו כולם לחזור ולשחק ובתקווה שיצליחו להמשיך ולהפתיע לטובה. האתגר הגדול של שחקני הקבוצה הוא להצליח ולהשתלב בהצלחה בקבוצת הנוער, שמדורגת במרכז טבלת לאומית צפון בפער דו ספרתי מהקו האדום. 

TOP PLAYER  אימונים ברמה אירופאית בחיפה


מעוניין להתאמן בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם עזרי אימון טכנולוגים שניתן למצוא רק באקדמיות מובילות באירופה? מעוניין לעשות את זה בהדרכתם של מאמנים מובילים עם רזומה אימון נכבד דוגמת ברוך סער,  איימן חלאילה, אלדד שביט, משה שושן ושחר פוני? בקרוב מאוד פרויקט TOP PLAYER ייצא לדרך באופן רשמי, במגרש סינטטי איכותי ברמות הגבוהות ביותר הסמוך לקאנטרי "הולמס פלייס" ואצטדיון האתלטיקה בשכונת נווה שאנן בחיפה. הפרויקט מציע אימונים אישיים ואימונים בקבוצות קטנות. להתרשמות ראשונית הקליקו כאן ותוכלו להתרשם מוידאו מאימונים במתחם. ניתן להתרשם בדף הפייסבוק  , ערוץ היוטיוב ערוץ האינסטגרם TOP PLAYER  לפרטים והרשמה: 052-5668000 או 050-9242414 

 

 

תמונה יכולה לכלול: ‏‏טקסט‏‏

 


המפתיעות לטובה - הפועל עפולה, נערים א - ארצית צפון
לסגור את העונה, זאת לא אופציה

לסגור את העונה, זאת לא אופציה

חדש באתר

עידן וייצמן בעוד פוסט נוקב, והפעם - על ראשי מועדונים ומחלקות נוער, שמעלים כאופציה לסגור את העונה כבר עכשיו.

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

חדש באתר

במצב הקורונה אין מנוס מבניה מחודשת של חלק מליגות הנוער והנערים. כמו כן, הקפאת ירידות ועולות מתבקשת במצב הנוכחי.

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

חדש באתר

משה סבן, כדורגלן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, במסר חשוב למקבלי ההחלטות נוכח הפסקת פעילות האימונים במחלקות הנוער.

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

חדש באתר

אנו מוצאים לנכון לשתף פוסט שפרסם הכדורגלן עידן וייצמן בנוגע להחלטה על ביטול פעילות האימונים במחלקות הנוער והבוגרים.

שוב פעם עוצרים את הגלגל

שוב פעם עוצרים את הגלגל

חדש באתר

בעקבות החלטת משרד הבריאות תופסק לאלתר פעילות האימונים והמשחקים בגזרת מחלקות הנוער, עד להודעה חדשה.