You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן - יואב קור, 2007, מכבי נתניה

שיתוף כתבה

הכר את השחקן - יואב קור, 2007, מכבי נתניה

יואב קור, שחקן ההתקפה של קבוצת שנתון 2007 של מכבי נתניה, הוא האורח שלנו בפינת השחקנים. מעוניינים גם אתם להתארח בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

הפגרה עדיין כאן – וזה הזמן שלכם, כדורגלנים יקרים, לזכות בבמה יוקרתית אצלנו באתר. אז מה זה בעצם? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם (שצולמו על גורמים מטעמכם) – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות בכפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את יואב קור, בן 12 מהיישוב אבן יהודה, שחקן ההתקפה המוכשר של קבוצת שנתון 2007 של מכבי נתניה, אליה הוא הגיע ממ.ס קדימה/צורן וזאת לאחר התנסות קצרה בענף הטניס. יואב קור הגיע לכדורגל בעקבות דמות שמאוד מזוהה עם הכדורגל באזור השרון, מאמן הכדורגל שימי ג'אן – בעבר חלוץ כובש במכבי נתניה, הפועל חדרה, הכח רמת גן ועוד מספר קבוצות. שימי ג'אן עוסק כיום באימון ילדים וטיפוח כישרונות. האחיין, יואב קור, מסביר עד כמה לדוד יש תרומה בחיבור שלו למשחק:  "שימי היה שחקן בעברו והוא מאמן כבר כמה שנים. הוא כל הזמן דחף אותי לשחק כדורגל, כי הוא ראה אצלי כבר מגיל צעיר את השליטה בכדור ואת המהירות. אני מודה לו על התמיכה הגדולה ועל הזכות ללמוד ממנו".

את העונה החולפת מסכם יואב קור עם סיפוק  אני מסכם את העונה הקבוצתית בצורה טובה מאוד: "התחלנו את העונה במחנה אימון בצפון ובנוסף לקחנו 2 גביעים בטורניר באילת ולקחנו עוד גביע בטורניר בנשרף שבו משקות קבוצות מהטובות ביותר שיש . אני מאוד מרוצה בפן האישי בכך שהשתלבתי בקבוצה בצורה טובה, לאחר שהגעתי מקדימה צורן. זה דבר חשוב עבורי. בנוסף, העבודה ההדוקה עם שימי, שנתן לכל שחקן בקבוצה יחס אישי ויחס כמאמן שמעורר הערכה, עזרו לי מאוד".

את עידו ג'אן תוכלו להכיר מזוויות נוספות בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול – "כששיחקתי בקדימה צורן שיחקנו בחוץ מול הפועל מטה אשר, במסגרת גביע המדינה. המשחק הסתיים בניצחון 4:6 לזכותנו אחרי הארכה. במשחק הזה כבשתי 5 שערים".

רגע ספורטיבי מאכזב – "במשחק הליגה העונה מול מכבי חיפה "קצף" הולכנו כבר 2:6 ובסיום המשחק הסתיים בתוצאת שוויון 6:6".

חלום ספורטיבי גדול – "לזכות בגביע המדינה עם מכבי נתניה. בעתיד לשחק בקבוצת הבוגרים של המועדון ולשחק באירופה, אבל מעבר לכל – להיות אדם טוב עם ערכים".

כדורגלן ישראלי אהוב  - "ערן זהבי. הוא נמצא על כל מקום במגרש, הוא ווינר, כל הזמן מחפש את הדרך לכבוש שער".

כדורגלן אהוב בעולם  –  "קיליאן אמבפה . אני אוהב שחקנים מהירים ורגועים מול השער כבר בגיל כזה שחקן מוביל בנבחרת צרפת. אני לומד ממנו המון".

קבוצת כדורגל אהודה בארץ -  מכבי נתניה מכל הסיבות שבעולם. מגיל קטן אני אוהד את מכבי נתניה, אני שמח על הזכות לשחק בשורותיה וגם מאחר ומדובר במועדון עם אווירה משפחתית".

קבוצת כדורגל אהודה בחו"ל – "ריאל מדריד. אני אוהב את הנעת הכדור הסבלנית שלהם והיציאות הקטלניות למתפרצות".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל -  "אתלטיקה וטניס".

תחביבים מחוץ לכדורגל - לשחק בפיפ"א עם חברים

תכנית טלויזיה/סרט אהוב - אני בעיקר אוהב לראות תוכניות ספורט, אבל התוכנית טלוויזיה המועדפת עליי היא המירוץ למיליון – שהיא גם עם מימד ספורטיבי".

הכר את השחקן - יואב קור, 2007, מכבי נתניה
בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

חדש באתר

את הכתבה הזו אסור לכם להחמיץ. עורכי הדין שי אבני ושחר גרינברג עונים על שאלות שנוגעות להווה ולעתיד של כל כדורגלן צעיר – ב...

אל תהרגו את התקווה

אל תהרגו את התקווה

חדש באתר

מוקדם מדי להכריז על סיום עונה. אם משרד הבריאות יאפשר לחזור ולשחק עד לתחילת חודש מאי, יש חובה מוסרית ומקצועית לחזור למגרש...