You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן – עילאי עזר, 2003, הפועל עפולה

שיתוף כתבה

הכר את השחקן – עילאי עזר, 2003, הפועל עפולה

עילי עזר, קשרה ההתקפי של קבוצת שנתון 2003 של הפועל עפולה, הוא האורח שלנו בפינת השחקנים שלנו. מעוניינים להשתתף גם אתם בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר


הפגרה כאן – וזה הזמן שלכם, כדורגלנים יקרים, לזכות בבמה יוקרתית אצלנו באתר. אז מה זה בעצם? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות בכפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את עילאיעזר מעפולה, שבעוד חודשיים יחגוג יום הולדת 16. עילאי עזר, שמשחק כקשר התקפי, היה שותף לעונה מוצלחת עם קבוצת שנתון 2003 של הפועל עפולה – סגנית אלופת מחוז מפרץ, שסללה לקבוצת שנתון 2004 את הדרך להעפלה לליגה הארצית של העונה הזו, שבה כבש 13 שערים. עילי עזר עבר עונה מטלטלת ולאורך שנותיו בכדורגל כבר עבר שלושה מועדונים והוא משתף אותנו בתהליכים שעבר: "את האהבה לכדורגל קיבלת מאבא שלי. התחלתי לשחק כדורגל מגיל 4 בבית ספר לכדורגל של הפועל עפולה וכשחקן ליגה שיחקתי בעפולה עד שנתון ילדים א' ברצף. בשנתון נערים ג עברתי לשחק במכבי חיפה/נהלל למשך עונה אחת, שאותה סיימנו עם זכייה באליפות מחוז חוף.  את העונה הזאת פתחתי בקבוצת הפועל נצרת עילית מהליגה הארצית.בהתחלה זה היה נראה שדברים הולכים להיראות טוב, אבל בהמשך לא כל כך הסתדרו העניינים. לאחר כמעט חצי עונה מצאתי את עצמי עם 2 בישולים ובלי שער אחד,מספרים שלא מתאימים לי. הרגשתי שאני לא נמצא במקום הנכון ולאחר שיקולים שלי ושל אבא של החלטתי לחזור לעפולה.בשבילי זאת הייתה ירידה לצורך עלייה. כבר כשהגעתי לעפולה דברים התחילו להיראות טוב. בפן הקבוצתי הייתה לנו עונה טובה, אבל עם תחושת פספוס, כי הפסדנו את האליפות להפועל חיפה אחרי מאבק של כמעט חצי עונה שלמה. בפן האישי סיימתי את העונה עם 13 שערים ו-14 בישולים. הייתי מרוצה מעצמי, כי שיפרתי את המספרים שלי, אבל תמיד יש לאן לשאוף ולכוון".

בעונה הקרובה קבוצת שנתון 2003 של הפועל תשחק בליגה הארצית של שנתון נערים א' ועילאי עזר דרוך לאתגר: "אני ממשיך בעפולה, אנחנו נשחק בליגה ארצית ויש לי שאיפות גבוהות מעצמי לתת הרבה מספרים וגם שאיפות לעשות עונה טובה עם הקבוצה ולהשתלב בהצלחה בליגה בכירה".

את עילאי עזר תוכלו להכיר ממספר זוויות בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול - "לזכות באליפות בשנתון ילדים א' עם הפועל עפולה".

רגע ספורטיבי מאכזב העונה – "הפסדנו 4:2 לבני אעבלין, שלב אחד לפני שמינית הגמר בגביע המדינה, במשחק שבו נתנו פייט ברוב דקות המשחק".

חלום ספורטיבי גדול – "לשחק בריאל מדריד או ברצלונה".

הדבר הכי מצחיק שקרה לי בכדורגל -  "כשהייתי בקבוצת ילדים ב שיחקנו נגד קבוצה כלשהי, הובלנו משהו כמו 0:13, ובאיזשהו שלב המאמן של היריבה ביקש מהמאמן שלנו לבקש מאיתנו לא להבקיע יותר".

כדורגלן ישראלי אהוב – "ערן זהבי.שחקן שתמיד רעב ותמיד שואף לעוד. אין הרבה שחקנים כאלה אצלנו".

כדורגל אהוב בעולם – "ניימאר.שחקן מדהים. מה שהוא עושה על המגרש - לא הרבה יכולים לעשות. אם הראש שלו היה יותר בכדורגל, הוא יכול היה להיות השחקן הטוב ביותר בעולם. גם אדן הזארד זה שחקן שאני אוהב מאוד".

קבוצת כדורגל אהודה בארץ – " מכבי חיפה. מאז שאני זוכר את עצמי אני אוהד שרוף של הקבוצה ונוסע עם אבא שלי למשחקים".

קבוצה אהודה בעולם - "ריאל מדריד מגיל צעיר".

ענפי ספורט אהובים חוץ מכדורגל -  "טניס,כדורסל".

תחביבים חוץ מכדורגל -  "אקסבוקס,ים,בריכה".

תכנית טלוויזיה אהובה - "עספור".

מאכל אהוב -  "מופלטה".

הכר את השחקן – עילאי עזר, 2003, הפועל עפולה
אל תהרגו את התקווה

אל תהרגו את התקווה

חדש באתר

מוקדם מדי להכריז על סיום עונה. אם משרד הבריאות יאפשר לחזור ולשחק עד לתחילת חודש מאי, יש חובה מוסרית ומקצועית לחזור למגרש...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

הסכם, הסגר קטין – ומה שביניהם

חדש באתר

את הכתבה הזו אסור לכם להחמיץ. עורכי הדין שי אבני ושחר גרינברג עונים על שאלות שנוגעות להווה ולעתיד של כל כדורגלן צעיר – ב...

חפשו מי שיאמן אתכם

חפשו מי שיאמן אתכם

חדש באתר

אין שום סיבה שההתאחדות לכדורגל לא תתפוס פיקוד בתקופה הזו ותעזור עם אנשי המקצוע שלה למועדונים ולכדורגלנים הצעירים בהכוונה...