You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

שיתוף כתבה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

המדינה שממנה מגיעה סגנית אלופת העולם, עוברת את ההתמודדות עם הקורונה עם היקף תחלואה נמוך מאוד. כעת היא פותחת את שעריה לקבוצות המעוניינות במחנה אימונים איכותי בקיץ.

מאת: מערכת האתר (תוכן שיווקי)

 

הימים הללו, שבהם ההתמודדות עם נגיף הקורונה בעיצומה, הם ימים שמטבע הדברים קשה לתכנן בהם תוכניות עתידיות. מה שכן, העובדה שקיימת דעיכה בהיקף התחלואה בארץ ובעולם, מעניקה מקום לאופטימיות כזו המאפשרת להתחיל ולראות את האור שבקצה המנהרה. בימים אלה במחלקות הנוער השונות הפוקוס הוא על התנהלות האימונים תחת הגבלות משרד הבריאות. אם הכל יילך כשורה, הרי שתוך זמן לא רב, נחזור לשגרה רגילה שתאפשר להתאמן ולשחק בלי מגבלות מיוחדות. מאחר והיום הזה לא נראה רחוק, זה הזמן גם להביט קדימה ולהתחיל לקחת בחשבון את האפשרויות השונות בימי החזרה לשגרה מלאה. 

 

אחד מעמודי הטווח של השגרה בשנים האחרונות הוא קיום מחנה אימונים בחו"ל. בשנים האחרונות הרבה קבוצות בגזרת מחלקות הנוער הלכו בעקבות קבוצות בוגרים וכללו בהכנה שלהן לעונה החדשה מחנה אימונים בחו"ל. היעדים הפופולריים היו מדינות שונות במזרח אירופה. מטרת המחנה היא להעניק לשחקני הקבוצה תקופה ממושכת יחדיו, אימונים במתקנים איכותיים ובמזג אוויר נוח יותר, חוויה של שהות בחו"ל וזמן איכות משותף לחיזוק פרמטרים חברתיים ומקצועיים.

 

בימים אלה, שבהם מתחילים לדבר על פתיחת השמיים לטיסות למספר מדינות באגן הים התיכון, זה הזמן להפנות זרקור לקרואטיה - מדינה שמוזכרת כיעד תיירותי מרכזי לקיץ הקרוב, במידה רבה בשל העובדה שתחלואת הקורונה בקרואטיה, מדינה עם כ-4.5 מיליון תושבים, נמוכה מאוד - ועומדת על כ-400 חולים עכשווים ו-94 מתים, לאחר שלמעלה מ-1800 חולים החלימו מהנגיף. 

 

אז למה קרואטיה? מהרבה סיבות

 

מורשת ספורטיבית - קרואטיה מדינת ספורט מרשימה בכל קנה מידה. על אף היותה מדינה קטנה ולא עשירה, היא הצמיחה ספורטאי על ברמה העולמית במגוון ענפים. העובדה שנבחרת הכדורגל של קרואטיה היא סגנית אלופת העולם ושחקנים מהטופ העולמי - בראשם  לוקה מודריץ' (ריאל מדריד), איבן רקיטיץ' (ברצלונה) ומריו מנדז'וקיץ' (יובנטוס), מדברת בעד עצמה יותר מכל. אם תיכנסו לעובי הקורה, תגלו שקרואטיה היא יצרנית ספורטאים מדהימה גם בענפי כדור נוספים וגם במקצועות אתלטיקה ואומניות לחימה.

 

מתקני ספורט - אחת מהסיבות המרכזיות שקרואטיה מגיעה להישגים גדולים שזורה ברמת המאמנים ורמת מתקני הספורט. בקרואטיה ניתן למצוא מתקני ספורט איכותיים מאוד, אפילו מגרשי כדורגל מקורים (כפי שניתן לראות בסרטון).

 

מרחק טיסה - טיסה לקרואטיה וחזרה לישראל אורכת בין 3 שעות ל-3 שעות וחצי. ארבע חברות תעופה המפעילות קווי טיסה מישראל לקרואטיה וחזרה ממנה לישראל. במרבית המקרים, הטיסות מישראל לקרואטיה הן בשעות הבוקר וטיסות מקרואטיה לישראל הן בשעות הלילה, כך שניתן למקסם את השהות ולהרוויח ימים, בשונה ממדינות אחרות.

 

מדינת תיירות - קרואטיה בשנים האחרונות נחשבת ליעד מאוד פופולרי לתיירים מרחבי העולם. העובדה שרמת האירוח במלונות ברמת 3-5 כוכבים היא גבוהה, הנופים, הטבע, אזורי הים הרבים, עלויות השהות האטרקטיביות, כל אלה הפכו את קרואטיה בשנים האחרונות למדינה שממגנטת אליה למעל מ-17 מיליון תיירים בשנה. 

 

מזג אוויר - מזג האוויר בקרואטיה הוא נוח ומאופיין כאקלים ים תיכוני, ברוב אזורי המדינה. 

 

אוכל - המטבח הקרואטי הוא מטבח מגוון, המושפע במיוחד מהמטבח האיטלקי והאוסטרי וממטבחים ממדינות שונות באגן הים התיכון. 

 

ספורט קאמפס קרואטיה - החברה שתארגן לכם חוויה ספורטיבית ומקצועית בקרואטיה

 

חברת ספורט קאמפס קרואטיה, בבעלותו של רמון גנץ, מציעה לכם שורה של אפשרויות למחנות אימונים ברחבי קרואטיה, במתקני אימון איכותיים ובמלונות ברמת אירוח של 3-4 כוכבים על בסיס פנסיון מלא. ספורט קאמפס קרואטיה מציעה לכם מחנות אימונים במגוון אזורים בקרואטיה: זאגרב, ספליט, ביוגרד, אופטיה, איסטריה. קיימות גם אפשרויות למחנות אימונים בסלובניה השכנה. חבילות האירוח נבנות בהתאמה אישית ע"פ צרכי הקבוצות. 

 

אז למה ספורט קאמפס קרואטיה? היתרון הגדול של חברה זו, הוא הוותק וקשרי העבודה עם הספקים בקרואטיה. החברה הוציאה כבר עשרות קבוצות ישראליות בענפי ספורט שונים.  לכל נסיעה מצטרף רמון גנץ, שהתגורר 12 שנים בקרואטיה, דובר את השפה, בקיא בכל מה שצריך כדי לחבר בין כל הגורמים הנוגעים בדבר - כך שמאמן ומנהל הקבוצה אינם צריכים לעסוק בפרטים טכניים ויכולים להתמקד בתפקידם.

 

ניתן לשלב במחנות האימונים משחקי אימון מול קבוצות מקומיות, השתלבות בטורנירים, אימונים עם מאמנים מקומיים, צילומי וידאו וצילומי סטילס, משחקי אימון מול קבוצות מקומיות, אטרקציות, טיולים בטבע ובמרכזי הערים.

 

מעוניינים להתרשם עוד מהפעילות של ספורט קאמפס קרואטיה? הקליקו כאן ועברו לאתר הבית של החברה.

 

לשאלות וקבלת פרטים צרו קשר עם רמון גנץ בטלפון   052-7084237.

הקליקו כאן למעבר לאתר חברת קרואטיה-קאמפס , הקליקו כאן למעבר לעמוד הפייסבוק של החברה


הקליקו כאן למעבר לערוץ היוטיוב של החברה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה
לסגור את העונה, זאת לא אופציה

לסגור את העונה, זאת לא אופציה

חדש באתר

עידן וייצמן בעוד פוסט נוקב, והפעם - על ראשי מועדונים ומחלקות נוער, שמעלים כאופציה לסגור את העונה כבר עכשיו.

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

חדש באתר

במצב הקורונה אין מנוס מבניה מחודשת של חלק מליגות הנוער והנערים. כמו כן, הקפאת ירידות ועולות מתבקשת במצב הנוכחי.

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

חדש באתר

משה סבן, כדורגלן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, במסר חשוב למקבלי ההחלטות נוכח הפסקת פעילות האימונים במחלקות הנוער.

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

חדש באתר

אנו מוצאים לנכון לשתף פוסט שפרסם הכדורגלן עידן וייצמן בנוגע להחלטה על ביטול פעילות האימונים במחלקות הנוער והבוגרים.

שוב פעם עוצרים את הגלגל

שוב פעם עוצרים את הגלגל

חדש באתר

בעקבות החלטת משרד הבריאות תופסק לאלתר פעילות האימונים והמשחקים בגזרת מחלקות הנוער, עד להודעה חדשה.