You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

נערים ב' - על, המנורה דולקת בנתניה

שיתוף כתבה

נערים ב' - על, המנורה דולקת בנתניה

בית"ר טוברוק זכתה בניצחון 0:1 במשחק הדרבי מול מכבי נתניה. תגובת המאמן המנצח בכתבה.

 מאת: אורי שמיר - עורך האתר

דרבי במחלקות נוער בנתניה הוא תמיד הרבה מעבר לדרבי רגיל. בעיר שבה אין משחקי דרבי בין קבוצות בוגרות בליגות הגבוהות, משחקי הדרבי בין מכבי נתניה לבית"ר טוברוק תופסים הרבה פוקוס מצד כל מי שקשור למחלקות הנוער ואפילו התקשורת המקומית.


הבוקר אירחה קבוצת נערים ב' של מכבי נתניה את המקבילה של טוברוק למשחק דרבי. בעונה שעברה נערך משחק דרבי אחד, שבו מכבי נתניה ניצחה 0:1 במשחק החוץ, כל זאת בעונה מקוצרת שבה מכבי נתניה סיימה בשיפולי הצמרת של טבלת השרון והקדימה ב-10 נקודות את בית"ר טוברוק. את העונה הזו שתי הקבוצות פתחו עם מאזן של ניצחון אחד והפסד אחד.

בית"ר טוברוק התייצבה לעונה הזו עם מאמן חדש, לידן דלויה - שאימן בעונות הקודמות את קבוצות נערים א' וקבוצות נוספות של הפועל חיפה. דלויזה צבר לעצמו לאורך השנים מוניטין של אחד מהבודדים שהצליח לנצח משחקי דרבי מקרב מאמני מחלקת הנוער של הפועל חיפה. היום דלויה סימן וי נוסף, כשהוביל את קבוצתו לניצחון 0:1.

המשחק נפתח בצורה אגריסיבי מאוד. בדקה ה-4 הזדמנות טובה למכבי נתניה סוכלה ע"י השוער עידו ארצי, אשר הגיע ממחלקת הנוער של עירוני נשר . לאחר רבע שעה טוברוק השתלטה יותר יותר על המשחק, היו אלה דקות טובות של שני קשרים שהצטרפו אליה העונה - לי ים דן (הגיע ממכבי פ"ת) ושראל כהן (הגיע ממכבי חיפה),  שהיו דומיננטיים באמצע. בדקה העשרים קורן ראובני, שוערה של נתניה, הגיב בהצלה מצויינת לאחר הכנסת כדור נפלאה של סאן עטיה (שגדל במכבי נתניה ועבר לטוברוק העונה) לעמית אוחיון, שניצב לאחד על אחד מול ראובני. המחצית ראשונה לא התעלתה לרמה גבוהה ולא נכבשו בה שערים, אך ניתן היה לראות בה ניצוצות של כישרון משני הצדדים.

במחצית השניה טוברוק הייתה נחושה יותר. מצבים קורצים ליד השער מתוצרתם של עמית אוחיון - שהגיע ממכבי פת ושל יובל כהן - שהגיע מנווה יוסף, לא תורגמו לשערים. בדקה ה- 53 נכנס אשרף אבו זר לשדה המשחק, לאחר תשע דקות התקפה שהתחילה אצל נעם בן הרוש המגן הימיני ועברה דרך שראל כהן בהנעת כדור מצד לצד, הגיעה לנועם בן הרוש - שהרים כדור מצויין לאשרף אבו זר, שעצר וגילגל פנימה והעלה את טוברוק ליתרון 0:1. נתניה פתחה יותר ויותר את המשחק וחיפשה את השוויון, אך לא הייתה מדויקת בפעולות האחרונות. מהצד השני כניסתו של אורי אזולאי - שחקן אקדמיה יליד שנתון 2006 ורועי זלץ - שהיה אחד השחקנים המובילים בנווה יוסף  הכניסה רוח חדשה בטוברוק, שהגיעה לכמה מצבים קורצים - בהם  בדקה ה-70,  אחרי מהלך מצויין של רועי זלץ שהוציא כדור לאורי אזולאי והדיפה מצויינת של שוער נתניה. לאחר מכן, ווד בעיטה מסף הרחבה של רועי זלץ ועוד אחת שגררה עוד הצלה מצויינת של השוער. בסיום, ניצחון 0:1 קטן, אבל גדול מאוד מבחינת משמעות לזכותה של טוברוק.

לידן דלויה, שמאמן את הקבוצה יחד עם און סויסה, אמר לאחר המשחק: "התחלנו את המשחק בידיעה שדרבי חשוב ליוקרה של המחלקה, לא משנה באיזה גיל. הצוות המקצועי והשחקנים עשו עבודה טובה ועזרו לנו לנצח דרבי שחשוב למועדון ולא פחות חשוב השלוש נקודות בטבלה שמקרב אותנו למקומות שאנו שואפים להגיע אליהם. יש לנו קבוצה טובה וממושמעת, מאוד מגובשת. אין ספק שהשחקנים שעלו מהספסל עשו שינוי מהותי במשחק וגרמו לשליטה מוחלטת במחצית השניה. קבוצת נערים ב' של טוברוק תדבר חזק בליגה, הרבה שחקני יגיעו לרמות הכי גבוהות - לא רק בגלל היכולת אלא גם הרמת מקצוענות של הילדים האלה שהיא בפניי עצמה ראוייה לשבח . בית"ר טוברוק בראשות השניא אריק איזקוביץ והמנהל המקצועי חיים פינטו ממשיכה לשים לעצמם מטרה לטפח  ולהביא שחקנים לטופ של הכדורגל בארץ, הם נותנים את כל הכלים להצלחה ומגיע להם שאפו גדול".

הקליקו כאן כדי להצטרף לקבוצת הווטסאפ שלנו לעדכונים ופרסומים הנוגעים לשנתון נערים ב'.

 

אימון כדורגל ברמה אירופאית בחיפה? אימון מנטלי באזור המרכז וירושלים? אימון כדורגל אישי או בקבוצות קטנות לילדים, נערים, נוער ובוגרים באזור השרון וצפון ת"א? אימון כדורגל ואימון מנטלי משולב באזור הקריות והגליל המערבי? אימון כדורגל אישי או בקבוצות קטנות באזור ר"ג ופ"ת? עיסוי ספורטאים מקצועי בת"א? שורה של אנשי מקצוע איכותיים מחכים לכם בפינת "המומלצים של וולה". הקליקו כאן והתרשמו מהם.

 
 

 

 

נערים ב' - על, המנורה דולקת בנתניה
לסגור את העונה, זאת לא אופציה

לסגור את העונה, זאת לא אופציה

חדש באתר

עידן וייצמן בעוד פוסט נוקב, והפעם - על ראשי מועדונים ומחלקות נוער, שמעלים כאופציה לסגור את העונה כבר עכשיו.

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

חדש באתר

במצב הקורונה אין מנוס מבניה מחודשת של חלק מליגות הנוער והנערים. כמו כן, הקפאת ירידות ועולות מתבקשת במצב הנוכחי.

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

חדש באתר

משה סבן, כדורגלן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, במסר חשוב למקבלי ההחלטות נוכח הפסקת פעילות האימונים במחלקות הנוער.

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

חדש באתר

אנו מוצאים לנכון לשתף פוסט שפרסם הכדורגלן עידן וייצמן בנוגע להחלטה על ביטול פעילות האימונים במחלקות הנוער והבוגרים.

שוב פעם עוצרים את הגלגל

שוב פעם עוצרים את הגלגל

חדש באתר

בעקבות החלטת משרד הבריאות תופסק לאלתר פעילות האימונים והמשחקים בגזרת מחלקות הנוער, עד להודעה חדשה.