You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

נערים ב' - ארצית דרום, מעלה אדומים בהוד ובהדר

שיתוף כתבה

נערים ב' - ארצית דרום, מעלה אדומים בהוד ובהדר

בית"ר מעלה אדומים עשתה צעד גדול לעבר הישארות בליגה, אחרי שניצחה ביום ראשון 1:2 את הפועל הוד השרון - שבקשתה לקיום משחק חוזר בין מעלה אדומים לקטמון נדחתה ע"י בית הדין העליון. למעלה אדומים יתרון של 4 נקודות כעת על הוד השרון, כשנותרו שני מחזורים לתום העונה.

מאת: מערכת האתר

לפני שבועיים התבשרו קבוצות נערים ב' של בית"ר מעלה אדומים "צו פיוס" והפועל קטמון, שההתאחדות לכדורגל מצאה טעם לפגם בכך שאישרה את קיום המשחק שאותו קטמון אירחה במעלה אדומים - שרשום כאחד מהמגרשים המאושרים לה לאירוח משחקים, ועל שתי הקבוצות יהיה לקיים משחק חוזר בירושלים. תוצאת המשחק הייתה 1:3 לזכות מעלה אדומים. במעלה אדומים זעמו על ההחלטה ופנו לבית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל, שביטל את החלטת ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל והותיר את התוצאה על קנה. הפועל הוד השרון, שנאבקת עם מעלה אדומים על ההישארות בליגת ארצית דרום, והיא למעשה זו שפנתה להתאחדות בדרישה למשחק חוזר, לא אהבה את ההחלטה - שגרמה לכך שמעלה אדומים עלתה מעל הקו האדום על חשבונה.

ביום ראשון אחה"צ נפגשו בית"ר מעלה אדומים והפועל הוד השרון למשחק ליגה חשוב עבור שתיהן.  המשחק שנערך באיצטדיון מעלה אדומים ביום ראשון האחרון בין בית"ר מעלה אדומים להפועל הוד השרון הכיל כמעט את כל האלמנטים הדרושים לדרמת ספורט טובה. שתי הקבוצות נלחמות על הישרדותן בליגה, כשבין שתי הקבוצות מפרידה נקודה אחת. תוסיפו לסיפור את עניין העתירה של הוד השרון נגד הניצחון של מעלה אדומים על הפועל קטמון וקיבלתם גם עניין יריבות נוספת שלא בהכרח קשורה לכדורגל עצמו. לאיצטדיון הגיעה הוד השרון כשהיא מלווה ההורים השחקנים שבאו לעודד ולתמוך כשמנגד ניצבו ילדי קבוצת טרום א' של מעלה אדומים שגם הם חניכיו של מתן אדרי מאמן הקבוצה. בניגוד לרוב המשחקים בליגה הארצית התייצבו למשחק מעבר לשופט גם שני קוונים וזאת על פי בקשת הפועל הוד השרון.

המשחק נפתח בקצב גבוה מאוד, והלחץ להבקיע ניכר על שחקני שתי הקבוצות. מבחינה טכנית שלטה מעלה אדומים ברוב המשחק והחזיקה בכדור כמעט ללא עוררין. שחקני הוד השרון לעומת זאת ניסו לנצל את היתרון הפיזי הבולט שלהם ולהגיע למצבי נגיחה או הבקעה כתוצאה מהגבהה לרחבה. לאחר כרבע שעה כדור שנבעט לכיוון שערה של מעלה אדומים ונהדף על ידי השוער ירין ארז הגיע לרגלי שחקן הוד השרון, בשארה זיאד, שהקשית מעל שוער שהיה מחוץ לשער והעניק יתרון מהיר לאורחים. שחקני מעלה אדומים התעשתו במהירות וכבר חמש דקות לאחר השער פרצו את הגנת הוד השרון כשמיכאל אבידני החלוץ עובר את הבלם ומכניס שער שנפסל כשהקוון שורק לנבדל של החלוץ. חמש דקות נוספות חולפות חשוב מיכאל אבידני מקבל כדור עומק ושוב מכניס את הכדור למסגרת ושוב נשארה שריקה לנבדל. עשר דקות לסיום המחצית מסירה לכיוון מיכאל אבידני שהפעם קיבל את הכדור באגף השמאלי, הסתובב על הבלם ובבעיטה מהפינה השמאלית של הרחבה בעט כדור אדיר שלשוער הוד השרון לא נותר הרבה מה לעשות מעבר ללצפות בכדור חולף על פניו אל תוך השער ומציב את המשחק על 1:1 לקראת תום המחצית. בדקות שנותרו ניסו שחקני מעלה אדומים להבקיע שער נוסף ולרדת למחצית עם יתרון אולם הדבר לא עלה בידם למרות מספר ניסיונות ושתי הקבוצות ירדו לחדרי ההלבשה כשהכל פתוח.

עם פתיחת המחצית השניה הורגשה ירידה מסויימת בקצב של הוד השרון, והקצב המהיר של מעלה אדומים הביא ללא מעט עבירות מצד המגינים והבלמים של הוד השרון. עבירה מחוץ לרחבה על שחקן מעלה אדומים הביאה לבעיטה חופשית מצד ימין כשמיכאל אבידני בועט כדור מסובב ברגל שמאל מעל החומה, שנוחת ממש על קו השער מתחת לשוער הוד השרון שזינק לפינה הנכונה אך לא הצליח למנוע את השער שקבע את התוצאה ל 2:1 למעלה אדומים. המשחק המשיך בלחץ בלתי פוסק של מעלה אדומים על הגנת האורחים ועשר דקות לסיום המשחק שוב מיכאל אבידני פורץ מצד שמאל ומוכשל על ידי הבלם בתוך הרחבה, והשופט שהיה סמוך לאירוע שרק והצביע אל הנקודה הלבנה. זיו בן שימול ניגש לבעוט את הפנדל והחליט על בעיטה נמוכה לפינה הימנית. הבעיטה נקראה היטב על ידי השוער של הוד השרון שהצליח להדוף ולהציל את קבוצתו משער נוסף. בדקות שנשארו הצליחה מעלה אדומים להגיע למספר מצבים נוספים שלצערנו לא נוצלו כראוי והורידו את שתי הקבוצות בשריקת הסיום עם התוצאה 2:1 שכעת מרחיקה את מעלה אדומים מרחק של 4 נקודות מהוד השרון ומהקו האדום. מלבד גיבור המשחק מיכאל אבידני, הצטיינו במשחק שני הבלמים אבישי לורנס והראל חדד, אברהם ביאדגילין , עידן מלקמו וסוראפל בלאטה. 

נערים ב' - ארצית דרום, מעלה אדומים בהוד ובהדר
בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

חדש באתר

המדינה שממנה מגיעה סגנית אלופת העולם, עוברת את ההתמודדות עם הקורונה עם היקף תחלואה נמוך מאוד. כעת היא פותחת את שעריה לקב...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...