You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

נוער - רובי שפירא חיפה הוקפצה ללאומית צפון

שיתוף כתבה

נוער - רובי שפירא חיפה הוקפצה ללאומית צפון

קבוצת הנוער של מ.ס רובי שפירא חיפה הוקפצה לליגה הלאומית, בשל התפרקותה של הפועל אסי גלבוע. בעונה הבאה יהיו שלוש חיפאיות במחוז הצפוני.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: עמותת עיר הפועלים

יום חג למועדון הכדורגל של מ.ס רובי שפירא חיפה. המועדון שהוקם לפני שש שנים ע"י עמותת "עיר הפועלים" - המורכבת מאוהדים של הפועל חיפה, שמאסו בדרך ההתנהלות של המועדון האהוד עליהם, חוגג היום את עלייתה של קבוצת הנוער לליגה הלאומית - ובכך משלימה שתי עליות ליגה בתוך שתי עונות. עונה לאחר שזכתה באליפות מחוז צפון תחת הדרכתו של אייל הלטמן, הגיעה הקבוצה מהכרמל למקום השלישי בטבלת לאומית צפון תחת הדרכתו של חנן קייטל. היום התבשרה הקבוצה, שבשל התפרקותה של הפועל אסי גלבוע, היא מוקפצת לליגה הלאומית - כשהדבר הפיקנטי בכל הסיפור, הקבוצה תשחק באותה ליגה עם הפועל חיפה - שקבוצת הנוער שלה קרויה גם היא ע"ש רובי שפירא ז"ל, נשיא מועדון הכדורגל של הפועל חיפה, שהיה הבעלים של המועדון מאמצע שנות התשעים ועד שנת 2001, שבה שם קץ לחייו, שנתיים לאחר שהוביל את קבוצת הבוגרים לזכייה באליפות היסטורית. בעונה הבאה יהיו שלוש קבוצות חיפאיות בליגה הלאומית, כשמלבד הפועל חיפה ומ.ס רובי שפירא תהיה שם גם מ.כ נוה יוסף.

מהנהלת מ.ס רובי שפירא חיפה נמסר: "מי היה מאמין שקבוצת הנוער של מ.ס רובי שפירא חיפה תעלה תוך 2 עונות לליגה הלאומית לנוער ותשחק בדרבי העירוני מול הפועל האחות הגדולה מחיפה?.עבודה טובה נעשתה במחלקת הנוער בשתי העונות האחרונות, ובמיוחד בעונה הנוכחית בה רוב קבוצות האקדמיה נמצאות בחלק העליון של הטבלה. גולת הכותרת היא עליית הליגה של קבוצת הנוער של המועדון, עונה אחר עונה - 2 ליגות ברציפות. חלק גדול מהשחקנים בקבוצה ערכו את ההכנה בקיץ, יחד עם הקבוצה הבוגרת, כאשר לא מעט שחקנים שותפו בכמות אימונים משמעותית יחד עם הבוגרים, דבר שהביא אותם לכושר גופני מצוין, סיבולת גבוהה, פיזיות והכנה מנטלית נכונה. שחקן שהיה חלק אינטגרלי מתהליך זה, הגיע למשחקי הנוער כאשר הוא בכמה דרגות מעל שחקן נוער.יש מרקם מצוין בנוער שלנו, ואותו מרקם ישרת את הקבוצה הבוגרת כבר בעונה הקרובה, כאשר 13 שחקני נוער זמינים וראויים להשתלב בקבוצה הבוגרת וחלקם הגדול חתום על הסכמים ארוכי טווח".

 

הנהלת המועדון מהכרמל לא שכחה לחלק קרדיטים: "בהזדמנות זו נודה למאמן הקבוצה חנן קייטל, על עבודה שקטה ונכונה, למאמן הכושר שלומי טל ולמאמן השוערים אנדרי טבראני. תודות למנהל הספורטיבי מיקי קופל שכרגיל דאג 24/7 לכל צורך ו/או בקשה של הקבוצה. תודה רבה לכל הספונסרים שליוו את המועדון בעונה מאוד מרגשת.(קופל גרופ, קאופמן את ברקאי, ביליה לבן, טכנוסיל, לוסיא גלס, גרר מטרו, ori). ובהזדמנות זו, נאחל בהצלחה לכל מחלקת הנוער בעונת המשחקים 20/21".

עודד נוריאל יו״ר המועדון ביקש למסור: ״רק הנוער ינצח, זו לא רק סיסמא ולא קלישאה, אנחנו רואים כבר 4 שנים תהליך של התקדמות מעונה לעונה והפעם ישנה התרגשות גדולה, כי מדובר בליגה הלאומית לנוער שהיא כבר סיפור אחר לגמרי .


 

TOP PLAYER - אימונים ברמה אירופאית בחיפה

מעוניין להתאמן בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם עזרי אימון טכנולוגים שניתן למצוא רק באקדמיות מובילות באירופה? מעוניין לעשות את זה בהדרכתם של מאמנים מובילים עם רזומה אימון נכבד דוגמת ברוך סער, אלדד שביט, איימן חלאילה משה שושן ושחר פוני? ב פרויקט TOP PLAYER יצא לדרך באופן רשמי, במגרש סינטטי איכותי ברמות הגבוהות ביותר הסמוך לקאנטרי "הולמס פלייס" ואצטדיון האתלטיקה בשכונת נווה שאנן בחיפה. הפרויקט מציע אימונים אישיים ואימונים בקבוצות קטנות. להתרשמות ראשונית הקליקו כאןותוכלו להתרשם מוידאו מאימונים במתחם. 

לפרטים נוספים: ברוך סער - 050-9242414 , שחר פוני - 052-4893444 , משה שושן - 052-5575741 ,  אלדד שביט -   050-5792333.

 

 

 

נוער - רובי שפירא חיפה הוקפצה ללאומית צפון
תודה לך, פייר פליי

תודה לך, פייר פליי

חדש באתר

שורה של שחקנים צעירים פרחו בשתי העונות האחרונות בהצלחה המתמשכת של מכבי ת"א, הודות לסנקציות שאופ"א הטילה על הקבוצה.

התקוטטו במרץ, נענשו ביולי

התקוטטו במרץ, נענשו ביולי

חדש באתר

אלימות שארעה במשחק בין שתי קבוצות נערים מהצפון נידונה אתמול בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הקבוצות המעורבות ושחקנים נענש...

בוגרים - ליגת העל, האשדודים כובשים

בוגרים - ליגת העל, האשדודים כובשים

חדש באתר

צמד שערי בכורה לעידן דהן ושער נוסף לרועי בן שמעון, שלושה כדורגלנים ילידי 2003 רשמו הופעת בכורה בקבוצת בוגרים. על זאת ועו...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

ביתר ירושלים משיקה מערך סקאוטינג

ביתר ירושלים משיקה מערך סקאוטינג

חדש באתר

מחלקת הנוער של המועדון תזכה מעתה לליווי צמוד של אנליסטים שיגיעו ממכללת "ספורט פאנל" ויתנו ניתוח סטטיסטי ומדויק של הפעילו...

תעשו שכונה (בקטע טוב)

תעשו שכונה (בקטע טוב)

חדש באתר

שון שיון, מאמן כדורגל ומאמן מנטלי, בטור חשוב לכדורגלנים צעירים על החשיבות לשחק גם במסגרות שהן מעבר למסגרת הקבוצתית.