You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

ילדים ג' – שרון, זה בשביל ויטור

שיתוף כתבה

ילדים ג' – שרון, זה בשביל ויטור

ויטור לנסקי, מאמן קבוצת ילדים ג' של הפועל ת"א צפון, נעדר בתקופה האחרונה מאימוני ומשחקי קבוצתו – לאחר שטס לברזיל כדי להתאבל על מות אמו ז"ל. בשבת האחרונה קבוצותו שתבדל"א גמלה לה עם ניצחון 2:3 ביתי על מ.כ נוה יוסף חיפה ועם שלט תמיכה מרגש, שהונף במהלך טקס קצר לזכרה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

מוצאי השבת האחרונה, שעת ערב מאוחרת. הודעת וואטסאפ משחר פוני – מאמן קבוצת ילדים ג' של מ.כ נוה יוסף חיפה: "אורי, אני רוצה כתבה". תגובה: "שחר, פרגנו לכם ממש לא מזמן". שחר: "לא, הפעם הפסדתי בשניה האחרונה". תגובה: "ועכשיו אתה רוצה לזעזע את השחקנים שלך"?. שחר: "ממש לא, אני אוהב אותם גם בסיטואציות האלה". תגובה: "אז מה העניין"?. שחר: "הפסדנו היום להפועל ת"א צפון, שערכה מחווה מרגשת למאמן שלהם – שחזר מברזיל אחרי שהתאבל שם על אמו. מגיע לו שתעשה משהו – שישמח אותו". למילים כאלה כמובן אי אפשר להישאר אדיש. למרות שהייתי במשחק כדורסל בחולון, התחלתי לאסוף פיסות מידע – כדי שנוכל לעשות כתבת הצדעה לויטור לנסקי – מאמן קבוצת ילדים ג' של הפועל ת"א צפון.

שבת מרגשת לקבוצת ילדים ג' של הפועל ת"א צפון. הקבוצה האדומה, שהחלה את העונה עם שלושה הפסדים, הצליחה לזכות בניצחון ראשון העונה – ניצחון ביתי 2:3, שהושג עם שער ניצחון. שנכבש בשניה האחרונה של המשחק, כל זאת במשחק שבו נוה יוסף הוליכה פעמיים ביתרון של אחד – במחצית הראשונה היא צעדה ביתרון 0:1 משער של רן יואל, במחצית השניה היא צעדה ביתרון 1:2 בזכות בעיטת פנדל מוצלחת של רום עדן, אך התל אביבים היו שם כדי להשוות פעמיים – באחת מהפעמים בבעיטת פנדל, ובסמוך לסיום המשחק לכבוש שער מהפך דרמטי, שסלל את דרכם לניצחון ראשון העונה. שניים מהשערים לזכות הפועל ת"א כבשו ליאון קארו ושער נוסף כבש נועם חנן.

עם כל הכבוד לניצחון החשוב שהשיגה הפועל ת"א, הסיפור הגדול באמת של המשחק הזה הוא המחווה הגדולה שערכו שחקני הפועל ת"א והוריהם למאמן ויטור לנסקי, שחזר ימים קודם לכן מברזיל, שם שהה בשבועות האחרונים על מנת להתאבל יחד עם משפחתו על מותה של האם. לאחר המשחק הניפו השחקנים שלט תמיכה במאמנם האהוב. צחי כץ, מנהלה המקצועי של שלוחת הצפון בהפועל ת"א, משתף בפרטים ומספר על המאמן:  "בתאריך 17.10 במהלך אימון בוקר ( חופשת סוכות) ויטור קיבל הודעה שאימו, שגרה בברזיל נפטרה במפתיע. ויטור עלה לארץ מברזיל והמשפחה גרה שם. באותו היום ויטור עלה על טיסה להשתתף בהלוייה ובשבעה. ויטור היה בברזיל במדך שבועיים. בתקופה הזאת הקבוצה עבדה עם עוזר המאמן רן . ההורים והילדים של הקבוצה דאגו לשלוח לויטור ולמשפחה זר פרחים וכל הזמן דרשו בשלומו.

ויטור חזר לאימונים בשבוע שלפני המשחק עם נווה יוסף וזה המשחק הראשון שהעביר בפועל מתחילת השנה. בסיום המשחק הכינו ההורים פלקט עם הקדשה של הניצחון לויטור. ויטור מאוד התרגש והיה על סף דמעות. המקרה המצער מוכיח עד כמה מועדון הפועל תל אביב צפון הוא הרבה יותר ממועדון כדורגל - זו בעצם משפחה אחת גדולה. ויטור הוא אישיות מדהימה, מאמן שמאוד רגיש וקשוב לשחקנים, מתמחה בעבודה עם הגילאים הצעירים ונמצא המועדון כבר 5 שנים. אני גאה שהוא מאמן אצלנו. כולנו שולחים לו חיבוק חם ונמצאים כאן לצידו תמיד".

שחר פוני, מאמן נוה יוסף, אמר לאחר המשחק: "כמובן שאין יותר כואב מלהפסיד משחק בצורה כזו, אבל באמת שהכל מתגמד נוכח המחווה המדהימה שעשו בהפועל ת"א למאמן. אם כבר להפסיד בצורה כזו, אז לפחות לשמח אדם חיובי ואיש מקצוע איכותי כמו ויטור. מאחל לו שלא יידע עוד צער ושרק דברים טובים יעטפו את חייו".

עונת 2019/20 כבר כאן. אל תישארו במתח. רכשו עוד היום מנוי לאתר VOLE ותוכלו בפחות מחצי שקל ליום (ברכישת מנוי שנתי) ליהנות מגישה של 24/7 לטבלאות ולעדכוני תוצאות מכל הליגות. הקליקו כאן למעבר לפרטים על החבילות המוצעות

קבוצות של 15 רוכשים מאותה קבוצת כדורגל (שחקנים, מאמנים, מנהל והורים) יזכו להנחה מדהימה של 40 אחוזים למנוי. המעוניינים במנוי כזה, נאו ליצור עמנו קשר בתיבת צור קשראו בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו

ילדים ג' – שרון, זה בשביל ויטור
לסגור את העונה, זאת לא אופציה

לסגור את העונה, זאת לא אופציה

חדש באתר

עידן וייצמן בעוד פוסט נוקב, והפעם - על ראשי מועדונים ומחלקות נוער, שמעלים כאופציה לסגור את העונה כבר עכשיו.

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

לחשב מסלול מחדש בבניית הליגות

חדש באתר

במצב הקורונה אין מנוס מבניה מחודשת של חלק מליגות הנוער והנערים. כמו כן, הקפאת ירידות ועולות מתבקשת במצב הנוכחי.

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

אנחנו לא פחות בוגרים מהבוגרים

חדש באתר

משה סבן, כדורגלן קבוצת הנוער של הפועל ת"א, במסר חשוב למקבלי ההחלטות נוכח הפסקת פעילות האימונים במחלקות הנוער.

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

גרוטו, אל תהיה גיבור על חלשים

חדש באתר

אנו מוצאים לנכון לשתף פוסט שפרסם הכדורגלן עידן וייצמן בנוגע להחלטה על ביטול פעילות האימונים במחלקות הנוער והבוגרים.

שוב פעם עוצרים את הגלגל

שוב פעם עוצרים את הגלגל

חדש באתר

בעקבות החלטת משרד הבריאות תופסק לאלתר פעילות האימונים והמשחקים בגזרת מחלקות הנוער, עד להודעה חדשה.