You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן - אחמד אבו דבוס, שנתון 2003

שיתוף כתבה

הכר את השחקן - אחמד אבו דבוס, שנתון 2003

הקשר אחמד אבו דבוס, שהחל את העונה בקבוצת נערים א' של הפועל חיפה והמשיך אותה בעירוני נשר, הוא האורח שלנו בפינת השחקנים. על כך בכתבה הבאה.

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

הפגרה כבר כאן ובתקופה זו אנו מחדשים את הפעילות  של פינת "הכר את השחקן" – הפינה שמעניקה לכם, הכדורגלנים הצעירים, את הבמה המרכזית כאן באתר. מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בתיבתצור קשר או בעמוד הפייסבוק שלנו,אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות כפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את אחמד אבו דבוס, קשר 50/50, יליד שנתון 2003, תושב שכונת חליסה בחיפה, שהחל את העונה בקבוצת נערים א' של הפועל חיפה והמשיך אותה בעירוני נשר, נועלת טבלת ליגת העל. במהלך העונה הזו זכה השחקן להבקיע שער אחד - במשחק ההפסד של הפועל חיפה 4:2 מול הפועל ת"א. אחמד אבו דבוס החל את דרכו ככדורגלן במחלקת הנוער של בית"ר חיפה, בשנתון נערים ב' עבר להפועל חיפה. את העונה הזו הוא מסכם עם תחושה מסוימת של החמצה: "עונה קצרה ולא ממצה, שהסתיימה בשלב מוקדם בגלל הקורונה. קיוויתי להיות שחקן מוביל בהפועל חיפה ומצאתי את עצמי עובר במהלך העונה לקבוצה חדשה. בשלב מוקדם העונה הסתיימה ומצאתי את עצמי משך תקופה מתמרן עם אימונים בבית ואימונים מחוץ לבית במגבלות המרחק מהבית". בנוגע לשאיפות לעונה הבאה אחמד אבו דבוס מקווה לעונה טובה יותר: "אני מקווה לשחק בקבוצת נוער בכירה, שאפתנית, שבה אוכל לבוא לידי ביטוי בצורה טובה".

את אחמד אבו דבוס תוכלו להכיר מזוויות שונות בפרק האסוציאציות:

הרגע הספורטיבי הגדול - "זכייה באליפות בשנתוני ילדים ב' וילדים א' עם בית"ר חיפה, בה שימשתי כקפטן בשנתון נערים ג'". 

הרגע הספורטיבי המאכזב - "הפרידה מהפועל חיפה. עזבתי בית חם כמו בית"ר חיפה במטרה להשתלב במועדון גדול, אחרי העונה הטובה שהייתה לי היו לי ציפיות להרבה יותר. לצערי, אני מרגיש שהיו מי שלא האמינו בי".

חלום ספורטיבי גדול - "לייצג את השכונה שלי ולהביא לה כבוד. להיות שחקן בוגרים מצליח ולהגיע לקבוצות מצליחות ולנבחרת. החלום הכי גדול להגיע לריאל מדריד".

הדבר הכי מצחיק שקרה לי בכדורגל - "שופט שרק במהלך משחק לעבירה שהוא טען שביצעתי, בסיום המשחק הוא ניגש אלי ואמר שהוא טעה".

כדורגלן ישראלי אהוב - "מאור מליקסון. מעבר להיותו שחקן מדהים, אדם צנוע, תמיד היה עם הרגליים על הקרקע - למרות ההצלחות הגדולות".

קבוצת כדורגל אהודה בישראל - "הפועל ת"א. התחברתי אליה כילד בעקבות ההצלחות באירופה והקהל המדהים".

קבוצת כדורגל אהודה בעולם - "ריאל מדריד. מועדון עם D.N.A של חתירה להצלחות, מועדון שאהוד בכל העולם ומהמצליחים ביותר בהיסטוריה".

תחביבים חוץ מכדורגל - "לקרוא ספרים ולטייל בטבע".

תוכנית טלויזיה אהובה - "מאוד מתחבר לסדרות מתורכיה".

סרט אהוב - "מהיר ועצבני".

מוטו - "בדרך לפסגה לא עוצרים לעולם".

 

TOP PLAYER - אימונים ברמה אירופאית בחיפה

מעוניין להתאמן בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם עזרי אימון טכנולוגים שניתן למצוא רק באקדמיות מובילות באירופה? מעוניין לעשות את זה בהדרכתם של מאמנים מובילים עם רזומה אימון נכבד דוגמת ברוך סער, אלדד שביט, איימן חלאילה משה שושן ושחר פוני? ב פרויקט TOP PLAYER יצא לדרך באופן רשמי, במגרש סינטטי איכותי ברמות הגבוהות ביותר הסמוך לקאנטרי "הולמס פלייס" ואצטדיון האתלטיקה בשכונת נווה שאנן בחיפה. הפרויקט מציע אימונים אישיים ואימונים בקבוצות קטנות. להתרשמות ראשונית הקליקו כאןותוכלו להתרשם מוידאו מאימונים במתחם. 

לפרטים נוספים: ברוך סער - 050-9242414 , שחר פוני - 052-4893444 , משה שושן - 052-5575741 ,  אלדד שביט -   050-5792333.

 

 

הכר את השחקן - אחמד אבו דבוס, שנתון 2003
תודה לך, פייר פליי

תודה לך, פייר פליי

חדש באתר

שורה של שחקנים צעירים פרחו בשתי העונות האחרונות בהצלחה המתמשכת של מכבי ת"א, הודות לסנקציות שאופ"א הטילה על הקבוצה.

התקוטטו במרץ, נענשו ביולי

התקוטטו במרץ, נענשו ביולי

חדש באתר

אלימות שארעה במשחק בין שתי קבוצות נערים מהצפון נידונה אתמול בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הקבוצות המעורבות ושחקנים נענש...

בוגרים - ליגת העל, האשדודים כובשים

בוגרים - ליגת העל, האשדודים כובשים

חדש באתר

צמד שערי בכורה לעידן דהן ושער נוסף לרועי בן שמעון, שלושה כדורגלנים ילידי 2003 רשמו הופעת בכורה בקבוצת בוגרים. על זאת ועו...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

ביתר ירושלים משיקה מערך סקאוטינג

ביתר ירושלים משיקה מערך סקאוטינג

חדש באתר

מחלקת הנוער של המועדון תזכה מעתה לליווי צמוד של אנליסטים שיגיעו ממכללת "ספורט פאנל" ויתנו ניתוח סטטיסטי ומדויק של הפעילו...