You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן – עידו קונק, 2005 – הפועל אסי גלבוע

שיתוף כתבה

הכר את השחקן – עידו קונק, 2005 – הפועל אסי גלבוע

פינת "הכר את השחקן" שמחה לארח את עידו קונק, קשרה האחורי של קבוצת שנתון 2005 של הפועל אסי גלבוע. מעוניינים להשתתף גם אתם בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

הפגרה כאן – וזה הזמן שלכם, כדורגלנים יקרים, לזכות בבמה יוקרתית אצלנו באתר. אז מה זה בעצם? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות כפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את עידו קונק, בן 14,  המתגורר במושב כפר יחזקאל שבגלבוע. קונק משחק בקבוצת שנתון 2005 של הפועל אסי גלבוע, שאת העונה האחרונה סיימה עם המאזן השביעי בטיבו במחוז חוף של שנתון ילדים א'. עידו קונק נחשב לשחקן מאוד חרוץ ומשחק בתפקידים נוספים, בקבוצה מכנים אותו "מחרשה". מבחינת עידו קונק כדורגל זו אהבה ממבט ראשון – והוא משתף אותנו בתהליכים שהביאו לענף: " כשהייתי בן 8 בערך ניסיתי להתחבר לענף הקראטה, אך מהר מאוד הבנתי שכדורגל הוא כל עולמי. ברגע שהתחלתי לשחק כדורגל התאהבתי במשחק באופן מיידי ובגיל 9 התחלתי את דרכי בהפועל אסי גלבוע. בגיל 12 שיחקתי בהפועל עמק המעיינות ובעונה האחרונה חזרתי למשפחה שלי - שנקראת אסי גלבוע".

את העונה החולפת מסכם עידו קונק עם הרבה נקודות חיוביות: "העונה שיחקנו בליגת מחוז חוף - שנחשבת כליגה טובה. ההתחלה הייתה מורכבת, אבל אט אט התגבשנו ושיחקנו יותר טוב וזה בזכות המאמן חוויאר שעזב ושחר משה שהגיע לקבוצה.  את שניהם אני מאוד מעריך, כל אחד מהם תרם לי ונתן עבורי טיפים כיצד להתקדם כשחקן כדורגל. אני מרגיש שהעונה עשיתי קפיצת מדרגה מבחינת כושר, טכניקה, קאורדינציה ואני מרוצה מקצב ההתקדמות שלי".

את עידו קונק תוכלו להכיר ממספר זוויות בפינת האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול – מבחינתי החזרה לגלבוע והאווירה הטובה בקבוצה, החיבור המיוחד בין יהודים וערבים זה הדבר הכי גדול שהיה בעונה הזו".

חלום ספורטיבי גדול - "השאיפות שלי להגיע לקבוצות שמשחקות בליגות הגבוהות בחו"ל, לשחק בנבחרת ישראל ולייצג את המדינה בכבוד".

רגע ספורטיבי מאכזב – "במחזור ה-29 שיחקנו מול הפועל עפולה, זה היה אחד המשחקים שהתאכזבתי מעצמי. האומנם המשחק הוא קבוצתי, אך אני מרגיש אחריות לתרום כמה שאפשר לקבוצה על מנת לנצח. ולצערי משחק מול עפולה הפסדנו 1-0 ונטלתי את האשמה עליי שחטפנו גול".

שחקן ישראלי אהוב – "מאור בוזגלו. הוא מוכיח שכל הזמן צריך להילחם ולתת למרות שלפעמים עוברים משברים".

שחקן אהוב בחו"ל – "פול פוגבה. שחקן שנותן את כולו לקבוצה וכאילו מדליק אש במשחק וגם משרה רוגע ושלווה והוא קר רוח".

קבוצה אהודה בחו"ל – ”בורוסיה דורטמונד. קבוצה שמשחקת קבוצתי ותמיד במגמת התקפה".

ענפי ספורט אהובים מלבד כדורגל – "אוהב לצפות בפוטבול וכדורגל

סרט אהוב – "סדרת הסרטים – הנוקמים".

מוטו - "אני לקחתי כלל לחיים: מי שנותן ומשקיע - יצליח בסוף ויקבל כל מה שירצה. בנוסף, הוא יצטרך להסתכל על כדורגל כעל משחק קבוצתי ולא רק על הפרט".

הכר את השחקן – עידו קונק, 2005 – הפועל אסי גלבוע
הפועל חדרה למען נפגעי הקורונה

הפועל חדרה למען נפגעי הקורונה

חדש באתר

הנהלת המועדון תזכה לסיוע מעיריית חדרה על מנת לאפשר לכדורגלנים שמצבה הכלכלי של משפחתם הורע בשל מצב הקורונה, להמשיך ולהתאמ...

עונת 20-21 - העונה של הטורנירים

עונת 20-21 - העונה של הטורנירים

חדש באתר

מאחר והקורונה טרם עזבה אותנו ועושה רושם שהיא תישאר עמנו עוד זמן רב, זה הזמן לרפורמה במבנה התחרות בכדורגל הישראלי ולקיים ...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...

תעשו שכונה (בקטע טוב)

תעשו שכונה (בקטע טוב)

חדש באתר

שון שיון, מאמן כדורגל ומאמן מנטלי, בטור חשוב לכדורגלנים צעירים על החשיבות לשחק גם במסגרות שהן מעבר למסגרת הקבוצתית.