You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן – אחמד מג'דוב, נערים ב' – מ.ס ג'וליס

שיתוף כתבה

הכר את השחקן – אחמד מג'דוב, נערים ב' – מ.ס ג'וליס

החלוץ אחמד מג'דוב, מלך השערים של קבוצת נערים ב' של מ.ס ג'וליס וסגן מלך שערי ליגת מפרץ, נחת אצלנו לראיון בפינת השחקנים שלנו. מעוניינים להתארח גם אתם בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

פינת "הכר את השחקן" – הפינה שמעניקה לכם, הכדורגלנים הצעירים, את הבמה המרכזית כאן באתר, פינה שפעילה לרוב בתקופת הפגרה, אך מעת לעת אנו מעניקים לה במה גם במהלך העונה. אז איך זה עובד? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות כפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את החלוץ אחמד מג'דוב, בן 16 – מלך השערים של קבוצת מ.ס ג'וליס – שמדורגת במקום הרביעי ובמרחק של 12 נקודות ושני משחקים חסרים מפסגת טבלת הצפון. מג'דוב, שכבש 20 שערים העונה, מתגורר בכפר יאסיף והוא גם סגן מלך שערי הליגה. מג'דוב החל דרכו בבית ספר לכדורגל בגוליס ועבר את כל קבוצות הגיל עד נערים ב', כשברוב הזמן שיחק עם קבוצות של שנתון מעליו וגם בהן הבקיע שעירם רבים. מאמנו העונה, מיכה טוביאנה, מפרגן מאוד ליכולותיו והתנהלותו של השחקן: מדובר בחלוץ המהווה פוטנציאל לקידום, שחקן בעל משחק ראש טוב, בעיטה טובה, התמצאות ברחבה,  גבוה, פיזי ומהיר ,צריך להמשיך לעבוד קשה ולהשתפר בהיבט טכני (בעיקר על בעיטה וסיומת ברגל שמאל) אני מאמין שבמידה ויקבל הזדמנות בקבוצה בליגה בכירה יותר יוכיח את עצמו" .

אחמד מג'דוב שבע רצון מסכם בסיפוק את העונה שעוברת עליו. בנוגע לקבוצה הוא מאמין שהדברים יכולים להיראות טוב יותר: "הקבוצה טובה, נמצאת בחלק העליון של הטבלה, יש שחקנים טובים עם פוטנציאל לקידום ואני חושב שאנחנו יכולים להפיק מעצמנו הרבה יותר.אני מרוצה שאני מבקיע הרבה שערים ואני מלך השערים של הקבוצה – עם 20 שערים ב-18 משחקים. אני שחקן ווינר בנשמה, לא אוהב להפסיד ולוקח קשה הפסדים". בנוגע לעתידו המקצועי מג'דוב שואף לנסיקה בקריירת המשחק שלו: "אני רוצה להגיע לרמות הגבוהות, אני מאמין ביכולת שלי , יש לי מטרה להיות שחקן כדורגל במקצוע ואני אעשה הכל להגשים זאת. אני מקווה לקבל הזדמנות בנבחרת ולהוכיח את יכולותיי. אני מעריך את המאמן שלי מיכה שיודע לדרוש ממני הרבה באימונים ובמשחקים ואני רואה שהוא באמת דואג לי ורוצה לעזור לי ולקדם אותי במטרה שאני אצליח ואגיע לרמות הגבוהות".


את אחמד מג'דוב תוכלו להכיר מזוויות נוספות בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול: "שער ניצחון שכבשתי בתוספת הזמן כששיחקתי בילדים א', כתוצאה ממנו סיימנו עונה במקום שני".

רגע מאכזב: "ההפסד העונה במגדל העמק לקראת הסיום, אחרי שחזרנו מפיגור של שני שערים ושלטנו כל  המחצית השניה והחמצנו הרבה. לצערי, קיבלנו שער וההפסד הזה הרחיק אותנו מהמאבק על מקומות 1-2".

חלום ספורטיבי גדול: "להגיע לרמות הגבוהות בארץ, להיות חלוץ מוביל, להגיע לנבחרת ואם אהיה מספיק טוב – לצאת ולשחק בחוץ לארץ" .

דבר מצחיק שקרה לי: "עשיתי תנועה לא טובה, איבדתי שיווי משקל והתגלגלתי,. זה גרם לילדים סביבי לצחוק".

כדורגלן ישראלי אהוב: "מהראן ראדי. מדובר בשחקן חכם, לוחם, ווינר אמיתי, משקיען,יש לו בעיטה טובה וגם משחק ראש טוב".

כדורגלן אהוב בעולם: "רוברטו פירמינו. מדובר בשחקן חכם, טכני מאוד, עושה לחץ והגנה טובה, בעל ראיית משחק והרבה פרגון לאחרים".

קבוצה אהודה בארץ: "מכבי חיפה זו קבוצה שעליה גדלתי. עד היום אני הולך למשחקיה. מדובר בקבוצה שהיתה מצויינת בעבר ושיחקה כדורגל יצירתי ומלהיב והבקיעה הרבה שערים - ואני מאמין שהיא עוד תחזור למרכז הבמה".

קבוצת כדורגל אהודה בעולם: "ריאלמדריד. למרות שהיא לא בתקופה טובה, מדובר קבוצה מצויינת מכל הבחינות, קבוצה טקטית עם שחקנים מצויינים , שתענוג לראות את משחקיה".

ענפי ספורט אהובים: "אני אוהב לשחות בעיקר בבריכה".

אוהב לצפות בטלויזיה: "כדורגל".

מאכל אהוב: "שניצל ועלי גפן".

אמונה טפלה: "כשאני עולה למגרש, אני עושה עיניי לשמיים ומתפלל להצלחה".

הכר את השחקן – אחמד מג'דוב, נערים ב' – מ.ס ג'וליס
בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

חדש באתר

המדינה שממנה מגיעה סגנית אלופת העולם, עוברת את ההתמודדות עם הקורונה עם היקף תחלואה נמוך מאוד. כעת היא פותחת את שעריה לקב...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...