You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן – אורי פורת, מכבי חיפה- נהלל - 2003

שיתוף כתבה

הכר את השחקן – אורי פורת, מכבי חיפה- נהלל - 2003

אורי פורת, קשרה של קבוצת שנתון 2003 של מכבי חיפה-נהלל, הוא האורח שלנו בפינת השחקנים. מעוניינים גם אתם להשתתף בפינה? פרטים נוספים בכתבה הבאה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר

הפגרה כאן – וזה הזמן שלכם, כדורגלנים יקרים, לזכות בבמה יוקרתית אצלנו באתר. אז מה זה בעצם? מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו,אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות בכפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.

היום אנו שמחים לארח את אורי פורת מנהריה - קשרה בן ה-16.5 של קבוצת שנתון 2003 של מכבי חיפה-נהלל, שסיימה את העונה האחרונה במקום החמישי בטבלת ארצית צפון. פורת, שמעיד על עצמו כעל מי שבגיל 3 כבר עשה את צעדיו הראשונים עם כדור כדורגל, החל את דרכו בקבוצות הטרומים של מכבי נהריה - בשורותיה הבקיע שער בגמר טורניר "מכבי פאן" בארגנטינה, משם עבר לקבוצות הילדים של הפועל מטה אשר ולפני שתי עונות עבר למכבי חיפה-נהלל. בעונה האחרונה כבש השחקן 8 שערים ולדבריו בישל 23 שערים. את העונה הזו מסכם השחקן עם מנה גדושה של סיפוק: "מבחינה קבוצתית אני מסכם כעונה טובה. הקבוצה עברה בניה מחדש עם הרבה שחקנים חדשים והשתפרה לאורך העונה. אני מרוצה מזה שהייתי אמור להתחיל את העונה בתפקיד הרגיל שלי כקשר קדמי, אך בתחילת העונה נקלענו למצב שאין קשר אחורי לקבוצה - והמאמן פנה אלי ואמר לי כמה שהוא חושב שאני מתאים לתפקיד הזה ושזה תפקיד מצויין בשבילי. בהתחלה קצת התבאסתי, אבל מהר מאוד הבנתי שהוא צדק והייתה לי עונה מצויינת בתפקיד הזה שבאה גם לידי ביטוי במספרים יפים לקשר אחורי. אני מרוצה פחות מזה שלא הצלחתי לעזור לקבוצה להתמודד בצמרת הגבוהה".
כמו מרואיינים נוספים בפינה, גם את אורי פורת תוכלו להכיר מזוויות שונות בפרק האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול – "לפני שתי עונות עברנו עונה עוצמתית, זכינו באליפות מחוז חוף של שנתון נערים ג'. זו הייתה אליפות ראשונה שלי, כך שאין יותר מרגש מזה. בנוסף, סיימנו עונה ללא הפסדים - שזה הישג בפני עצמו".

רגע ספורטיבי מאכזב – "בעונה הזו הגענו עד רבע גמר גביע המדינה והפסדנו להפועל ת"א – שהגיעה עד לגמר. הציפייה הייתה להגיע לפחות לחצי גמר".

חלום ספורטיבי גדול – " השאיפות שלי לעתיד הן להצליח כשחקן בוגרים בקבוצה מובילה בליגת העל ואז למטרה הבאה - שזה לשחק בחו"ל. כמו כל שחקן, החלום זה לייצג את נבחרת ישראל מול כל המדינה, להצליח בקבוצה גדולה בחול ולשחק בנבחרת הבוגרת של ישראל".

כדורגלן ישראלי אהוב – "ערן זהבי, בגלל שהוא ווינר גדול ושחקן ענק. אני לא יודע אם יש שחקנים כאלה רעבים וטובים בארץ כמו ערן".

כדורגלן אהוב בעולם - "סרחיו בוסקטס, שחקן שמשחק בעמדה דומה לשלי - ואני לומד ממנו הרבה על המשחק הפשוט והחכמה הרבה שלו".

קבוצת כדורגל אהודה בחו"ל – "ברצלונה,בעקבות אבא שלי ואח שלי - שאוהבים קבוצה זו. בנוסף, הלכנו ל5-6 משחקים בברצלונה ונהנתי מכל רגע של כדורגל מדהים".

תחביבים מחוץ לכדורגל – "לשחק טניס".

תכנית טלויזיה/סרט אהוב – "משחקי הכס".
הכר את השחקן – אורי פורת, מכבי חיפה- נהלל - 2003
מתחילים עונה ללא עיכובים

מתחילים עונה ללא עיכובים

חדש באתר

בתום ישיבה עם הנוגעים בדבר החליטה הנהלת ההתאחדות לכדורגל, שנכון לעכשיו שעונת 20/21 תצא במועד המקורי.

מהקווים באהבה - סהר גרינברג

מהקווים באהבה - סהר גרינברג

חדש באתר

פינת המאמנים שלנו שמחה לארח את סהר גרינברג, מאמן כדורגל ואיש חינוך, שעומד בראש תוכנית מנהיגות משמעותית בכדורגל.

גביע הטוטו - לאומית, ברכת בכורות

גביע הטוטו - לאומית, ברכת בכורות

חדש באתר

חגיגת כיבוש שערי בכורה שחקנים, ששיחקו בעונה שעברה בליגת העל לנוער. מור קקון כבש צמד במשחק הניצחון של הפועל נוף הגליל על ...