You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
חדש באתר

הכר את השחקן - אביב בן עזרא, נערים ג' – גן יבנה

שיתוף כתבה

הכר את השחקן  - אביב בן עזרא, נערים ג' – גן יבנה

פינת השחקנים שלנו שמחה להפנות זרקור לעבר אביב בן עזרא – בלם קבוצת נערים ג' של מ.כ גן יבנה. מעוניינים להשתתף גם אתם בפינה? פרטים נוספים בכתבה.

מאת: אורי שמיר – עורך האתר


עונת הכדורגל נכנסה לישורת האחרונה שלה. בתקופה האחרונה חידשנו את הפעילות  של פינת "הכר את השחקן" – הפינה שמעניקה לכם, הכדורגלנים הצעירים, את הבמה המרכזית כאן באתר. מדובר בראיון שמבוסס על שאלון למילוי עצמי. איך זה עובד? אתם יוצרים איתנו קשר ראשוני בהודעה בעמוד הפייסבוק שלנו, אנו שולחים לכם את השאלון, אתם עונים על התשובות ושולחים לנו את השאלון בצירוף תמונות שלכם – ואנו מעלים את הכתבה. חשוב לציין: מועד ההעלאה של הכתבות כפוף לשיקולי המערכת ואין אנו מתחייבים מראש על מועד פרסום.


היום אנו שמחים לארח את אביב בן עזרא מהמושב בני עייש שבשפלה. אביב בן עזרא, שחגג בשבוע שעבר במזל טוב יום הולדת 15, הוא בלם קבוצת נערים ג' של מ.כ גן יבנה – שמדורגת במקום ה-12 במחוז שפלה. בן עזרא כבש העונה שני שערים ושיחק בכל משחקיה של קבוצתו. לאביב בן עזרא זוהי עונה שניה בקבוצה ולמעשה עונה שניה בליגה מטעם ההתאחדות לכדורגל.  למרות העונה הלא פשוטה שעוברת על קבוצתו, מוצא אביב בן עזרא לא מעט דברים טובים:  " מה הביא אותך לענף: " כשעסקתי בג'ודו התחלתי לאהוב כדורגל. מה שהביא אותי לעבור לכדורגל הייתה החיבור למשחק ובמיוחד לנחישות של שחקנים מסוימים, שנאבקים על כל כדור. העונה שלי עד כה הייתה נפלאה. היו ירידות ועליות שחיזקו את הקבוצה ואותי, ספגנו הפסדים קשים אבל למרות הכל התגבשנו כקבוצה והצלחנו לגבור על הקשיים ולהמשיך הלאה.אני מרוצה מאוד מכך שהתקדמתי מבחינת יכולת ומבחינת ביטחון,אני פחות מרוצה מכמות השערים שכבשתי – מאחר ואני שחקן עם משחק ראש טוב – ציפיתי מעצמי לכבוש יותר שערים ממה שכבשתי עד כה בעונה".

את אביב בן עזרא תוכלו להכיר מזוויות נוספות בפינת האסוציאציות:

רגע ספורטיבי גדול  – "כשכבשתי את שער הניצחון כמה דקות לסיום המשחק מול מכבי כנות, בעונה שעברה".

רגע ספורטיבי מאכזב - "ההפסד הראשון שלי כשחקן".

חלום ספורטיבי גדול - "להיות קפטן ולשחק כשחקן בוגר באירופה".

הדבר הכי מצחיק שקרה לי בכדורגל
- "רצתי כדי לחזור להגנה אחרי הגבת כדור קרן, פתאום נתקעתי בדשא - נפלתי והתגלגלתי".

כדורגלן ישראלי אהוב – "מאור מליקסון. אני מאוד אוהב את החוכמה שלו במשחק ומעריץ את ראיית משחק שלו וגם את הנחישות. הוא כל הזמן חושב איך לנצח ולהילחם למען הקבוצה שלו".

כדורגלן אהוב בעולם – "סרחיו ראמוס. בלם עם משחק ראש שלו מדהים, שמשלב במשחק שלו גם נחישות ואגרסיביות. הוא בא עם זה לכל משחק ועם מסר של "אני המנהיג פה" - וכל הזמן רוצה לנצח, לא משנה מה".

קבוצת כדורגל אהודה בארץ – "הפועל באר שבע. אני אוהב אותה בגלל הפייטריות שמאפיינת אותה  כקבוצה. יש בה לוחמים אמיתיים,  שפשוט לא מוותרים בשום מצב".

קבוצת כדורגל אהודה בחו"ל - "ברצלונה,אני אוהד את ברצלונה – מאחר וזו קבוצה עם שחקנים ברמות הכי גבוהות שיש, שיודעים לשחק טיקי טאקה בצורה מדהימה.אני אוהב את ההנעת כדור של ברצלונה – שהיא סבלנית וגאונית".

תחביבים מחוץ לכדורגל – "לשחק בסוני".

סרט אהוב – "נעל הזהב".

מאכל אהוב – "שווארמה".

אמונה טפלה – "חובה להגיד לפני המשחק "שמע ישראל", אם אני מפספס, אז כל המשחק נהרס לי".

הכר את השחקן  - אביב בן עזרא, נערים ג' – גן יבנה
בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

בקיץ הזה מחנה אימונים בקרואטיה

חדש באתר

המדינה שממנה מגיעה סגנית אלופת העולם, עוברת את ההתמודדות עם הקורונה עם היקף תחלואה נמוך מאוד. כעת היא פותחת את שעריה לקב...

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

מדור קליטת שחקנים ומאמנים

חדש באתר

שחקנים, מעוניינים לבחון אפשרות של מעבר לקבוצה אחרת בעונה הבאה? מועדונים, מעוניינים לגייס שחקנים/מאמנים לעונה הבאה? הגעתם...

בחוף וגם בדשא,  הבחירה שלכם

בחוף וגם בדשא, הבחירה שלכם

חדש באתר

מחנה אימונים בפסח על חוף הים בהרצליה? אימונים אישיים או בקבוצות קטנות לאורך העונה באזור השרון? אימון קבוצתי בחולון? לאמי...